Kolejna gala organizacji Prime Show MMA odbędzie się już dzisiejszego wieczoru. Federacja przygotowała niewiarygodnie ciekawe zestawienia. W jednej z walk na Prime MMA 8 zmierzą się Chic i Dzik. O której godzinie jest walka?

Chic vs Dzik - data

Pojedynek, w którym Tomasz "Chic" Galewski vs Damian "Dzik" Graf zmierzą się w klatce, został zaplanowany na Prime MMA 8, czyli sobotę 13 kwietnia 2024 roku. Transmisję z wydarzenia rozpocznie studio już około godziny 20:00. Po nim zobaczymy wszystkie zaplanowane starcia.

Galę Prime MMA 8 można obstawiać wyłącznie u bukmachera TOTALbet. Z naszym kodem promocyjnym TOTALbet uzyskasz trzy zakłady bez ryzyka do 333 PLN niewymagające obrotu! W przypadku przegranej środki możesz od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

bonus prime mma 8

O której godzinie walka Chic vs Dzik?

Walka Chica z Dzikiem jest trzecim pojedynkiem karty głównej wydarzenia Prime MMA 8. Możemy się zatem spodziewać, że do starcia dojdzie około godziny 21:40. Może jednak zdarzyć się, że dojdzie do obsuw czasowych, dlatego też zachęcamy do sprawdzania relacji tekstowej i wyników na żywo Prime MMA 8. Dzięki ich obserwacji z pewnością niczego nie przegapicie.

Wszystkie walki Prime Show MMA 8