Wyniki gali Cage Warriors 149, czyli kto wygrał na kolejnej edycji gali Cage Warriors? Poznaj wszystkie wyniki ostatniej gali tej organizacji!

Cage Warriors 149 Wyniki - Kto wygrał 05.03.2023

O tym, kto wygrał walki na Cage Warriors 149, przekonaliśmy się w sobotę wieczorem. Gala, którą można było typować w Superbet (zobacz: kod promocyjny Superbet) została bowiem zaplanowana na 5 marca 2023 roku na godzinę 2:00 polskiego czasu. Wydarzenie to odbyło się w Sycuan Casino Resort w San Diego w Kalifornii. W walce wieczoru tej gali zmierzyli się ze sobą Wilson Reis i Johnny Campbell. Reis to niezwykle doświadczony zawodnik mający na swoim koncie trzynaście walk w organizacji UFC. Campbell natomiast to 35-letni fighter, który w rekordzie posiada aż 36 stoczonych pojedynków.

Cage Warriors 149 wyniki

Wyniki Cage Warriors 149 ciekawią kibiców, jeśli chodzi o wyniki walk. Bez wątpienia największe emocje wzbudzał powrót do klatki byłego zawodnika UFC - Wilsona Reisa.

Kolejne wydarzenia organizacji Cage Warriors obejmuje sześć walk w MMA.

Cage Warriors 149 wyniki gali

Wyniki gali Cage Warriors 149 poznaliśmy w nocy z soboty na niedzielę. Właśnie na 4 marca zaplanowano bowiem 149 wydarzenie spod szyldu tej brytyjskiej organizacji. Kibice obserwując wyniki gali Cage Warriors 149 czekali przede wszystkim na walkę Wilson Reis vs Johnny Campbell. Będzie to walka dwóch doświadczonych zawodników. Publiczność była po stronie Amerykanina - Johnny'ego Campbella. Wilson Reis jednak jest również dobrze znanym zawodnikiem w Stanach Zjednoczonych.

Cage Warriors 149 Wyniki walk

Wyniki walk Cage Warriors 149 poznaliśmy w nocy z soboty na niedzielę 4 marca. Swoje umiejętności zaprezentowało 12 zawodników. Wszystkich kibiców elektryzowała z pewnością przede wszystkim walka Wilson Reis vs Johnny Campbell, ale pozostałe starcia także były emocjonujące.

Wyniki walk na Cage Warriors 149:

Walka wieczoru:

  • 61,2 kg - Wilson Reis pokonał Johnny'egp Campbella przez poddanie, runda III

Karta główna:

  • 70,3 kg - Jamey Lynch pokonał Georgiiego Eivasa przez jednogłośną decyzję sędziów
  • 65,8 kg - Damon Wilson pokonał Shawna Johnsona przez jednogłośną decyzję sędziów
  • 65,8 kg - Robert Hernandez pokonał Johna de Jesusa przez niejednogłośną decyzję sędziów
  • 70,3 kg - Alberto Romo (4-0) vs Alex Trinidad (5-4) - walka odwołana w ostatniej chwili
  • 77,1 kg - Blake Perry pokonał  Joshua Nakagawę przez jednogłośną decyzję sędziów