Na najbliższej gali Clout MMA 3 pojedynek stoczą dwie kobiety, które uwielbiają ubiegać o atencję. Jednak według legalnego bukmachera Fortuna to Marianna Schreiber pod okiem trenera Mirka Oknińskiego ma większe szanse na wygraną.

Kto wygra walkę kobiet na Clout MMA 3

Monika Laskowska mimo tego, że walczy z debiutantką, która stawia pierwsze kroki w świecie freakfightów jest postawiona jako underdog. Kurs na Monikę z doświadczeniem jednej walki na ten moment wynosi 2.52. Mimo tego żadna ze stron nie opuszcza, a ich odzywki schodzą na coraz bardziej patologiczną drogę.

Słowa trenera Marianny Schreiber są naprawdę drastyczne, pamiętajmy jednak, że nie są one ani trochę obiektywne.

Marianna ją zgniecie, rozwali jej głowę. To będzie naprawdę straszne widowisko.

M. Schreiber vs M. Laskowska kursy

Kurs na walkę kobiet podczas najbliższej gali Clout MMA 3 wydaje się być z lekka niedoszacowany. Sama Marianna podczas filmu na kanale Clout MMA na YouTube przyznała, że nigdy wcześniej nikogo nie uderzyła. Mimo to zestawienie budzi wiele emocji.

Marianna Schreiber jest prywatnie żoną polityka partii PiS, samo to budzi bardzo dużą kontrowersję w sieci. Co więcej, zawodowo próbowała odnaleźć swoją drogę w modelingu, dziennikarstwie, polityce, czy nawet w roli nauczyciela i wykładowcy.