Już dziś odbywa się wyczekiwane wydarzenie, jakim jest Clout MMA 5. Federacja przygotowała dla nas aż 13 emocjonujących pojedynków. W jednym z nich Bomba zmierzy się z Sequento. O której godzinie jest walka?

Bomba vs Sequento - data

Walka, podczas której Piotr Bomba oraz Przemysław "Sequento" Skulski zmierzą swoje siły, jest jedną z pierwszych, które odbędą się podczas Clout MMA 5. Została ona zaplanowana już na sobotę 8 czerwca 2024 roku. Oczywiście, rozwiązanie karty pojedynków poprzedzi studio już o godzinie 20:00.

Chcąc obstawić to starcie lub inne walki, które odbędą się w trakcie piątej gali Clout MMA, warto skorzystać z naszego  kodu promocyjnego Fortuna. Dzięki niemu uzyskacie bowiem darmowe 20 PLN na start!

O której godzinie jest walka Bomba vs Sequento?

Jak wiadomo, starcie Bomby z Sequento znajduje się na drugiej pozycji karty głównej pojedynków, które zaplanowano na tę galę. Z tego też względu najprawdopodobniej odbędzie się około godziny 21:30. Nie zawsze jednak starcia odbywają się planowo. Oczywiście, właśnie dlatego warto śledzić na relację i wyniki na żywo Clout MMA 5. W ten sposób nie przegapicie żadnego pojedynku tego wieczoru.

Wszystkie walki Clout MMA 5