Już jutro, 9 grudnia, odbędzie się długo wyczekiwana gala FAME Reborn. Dziś po ceremonii ważenia doszło do face to face'a pomiędzy Natanem Marconiem a Adrianem Polańskim. Polak w pewnym momencie nie wytrzymał ciśnienia i ruszył na Marconia.

Marcoń vs Polak - bójka przed FAME Reborn

Cały program zaczął się dość niewinnie. Marcoń przyszedł bowiem w stroju kobiety, podając się za prawniczkę Natana, natomiast Polak przebrał się za policjanta. Po kilkunastu minutach rozmowy Ulfik poprosił obu zawodników, aby wrócili do swoich prawdziwych postaci.

Z każdą kolejną minutą Marcoń i Polański stawali się wobec siebie coraz bardziej agresywni. W pewnym momencie Polak postanowił zaatakować Natana kopnięciem. Ten jednak nie pozostał mu dłużny i wywiązała się krótka bójka.

Natan zakończył bójkę z widocznym rozcięciem na nosie. Wydaje się jednak, że żaden cios Polańskiego nie doszedł celu, zatem do lekkiego urazu Marconia doszło najprawdopodobniej podczas szarpaniny z ochroniarzami.

Rozcięcie na pierwszy rzut oka wydawało się niegroźne, a więc nie powinno wpłynąć na jutrzejszą walkę. Na początku kolejnego face to face'a, w którym spotkali się zawodnicy z main eventu, Hubert Mściwujewski poinformował, że Adrian Polak zostanie ukarany finansowo za sprowokowanie całej sytuacji.