BestBet bonus

0

BestBet

– Jak na razie o bukmacherze BestBet nie wiadomo zbyt wiele. Od stycznia 2019 roku można korzystać z usług tej firmy w punktach naziemnych. BestBet licencję na prowadzenie zakładów przez internet otrzymał kilka miesięcy później.
– Prezesem BestBet jest Robert Krupski, a właścicielem spółka akcyjna TMT Investments. Siedziba firmy mieści się przy ulicy Solec 18 w Warszawie.
– Stronę bukmachera znajdziemy pod adresem www.bestbet24.pl. Serwis jest jednak w budowie i jeszcze nie działa.

BestBet kod promocyjny i bonus powitalny

Na ten moment wciąż nie wiadomo jaki kształt przybierze BestBet kod promocyjny czy bonus powitalny. Pewne jest natomiast, że kiedy pojawi się możliwość ich pozyskania, skontaktujemy się w trybie natychmiastowym z tym bukmacherem. Bez względu zatem na to, jaki BestBet bonus zaoferuje, u nas będziesz mógł liczyć na powiększenie płynących z niego profitów za pośrednictwem dedykowanego kodu promocyjnego.

Poniżej prezentujemy nasze obecne przypuszczenia dotyczącego formy, jaką może przybrać bonus powitalny BestBet.

Czytaj więcej

BestBet bonus od zdeponowanej kwoty

Jest to jedna z naszych głównych hipotez na temat tego, co na powitanie może zaproponować graczom BestBet Bukmacher ten, jeśli chce być konkurencyjny, powinien zaproponować bonus w postaci co najmniej 100% od wartości pierwszej zdeponowanej kwoty – oczywiście z limitem, żeby na starcie nie zbankrutować, podwajając wpłaty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Już funkcjonujący na rynku bukmacherzy walczą ze sobą na wiele rozmaitych sposobów. Część z nich stawia na wysoki procent, w postaci np. 150 czy nawet 200% zamiast standardowych 100, a inni przykładają wagę do dużych kwot maksymalnych, przekraczających pułap 1000 zł. Kolejną opcją wyróżnienia się są również lukratywne warunki obrotowe, czy np. umożliwienie graczom relatywnie łatwego pozyskania swojego bonusu. Mamy nadzieję, że to właśnie ten ostatni kierunek wybierze BestBet Zakłady bukmacherskie i związany z nimi wyścig o coraz to większe kwoty zakładów sprawia, że nowy zawodnik na rynku musi zaproponować bardzo zachęcający bonus.

Freebet

Kolejnym przypuszczeniem na temat powitalnego bonusu BestBet jest tzw. freebet. Wspomniana forma promocji to nic innego jak darmowy zakład, który gracz dostaje na powitanie. To przyjemny i bardzo zachęcający do dłuższej współpracy sposób na zawiązanie relacji z przyszłymi klientami. Zakład na koszt firmy oznacza brak jakichkolwiek inwestycji z naszej strony, a w przypadku wygranej mamy środki do dalszego obstawiania. Wciąż pozostaje jednak pytanie, jakiego freebetu można spodziewać się od BestBet Bukmacher dopiero wkraczający na rynek musi wyjść do graczy z czymś efektownym, przebijającym ofertę konkurencji. Jeśli zdecyduje się zatem na tę formę promocji, zakładamy, że wysokość darmowego zakładu może przekroczyć nawet 50 zł.

Zakład ubezpieczony

To rodzaj promocji doskonale znany zarówno wytrawnym graczom, jak i amatorom. Pozwala on obstawić zakład do pewnej kwoty, bez ryzyka utraty zainwestowanych pieniędzy. W przypadku przegranej, cała kwota wraca na nasze konto. Jeśli chodzi o BestBet bonus w tej postaci, raczej nie będzie opiewał na szczególnie wysoką wartość limitu, ale wciąż obstawianie bez ryzyka to okazja, której trudno się oprzeć.

Kiedy wystartują BestBet zakłady bukmacherskie?

Biorąc pod uwagę pełną gotowość formalną do legalnego działania bukmacher BestBet powinien wystartować w tym roku. Według nas może to nastąpić już w trzecim kwartale, stwarzając dla graczy idealną okazję, aby podreperować swój budżet w okresie przedświątecznym.

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o