Już w najbliższą sobotę będziemy mieli okazję zobaczyć powrót Olejnika do klatki. Podczas gali Prime MMA 6 zawalczy on z Bagietką w formule MMA. Początkowo Gorzelańczyk miał się zmierzyć z kimś innym, jednak ostateczne starcie wygląda właśnie w ten sposób. Kiedy walka Bagietka vs Olejnik? O której godzinie walka Bagietka vs Olejnik?

Bagietka vs Olejnik - data

21 października 2023, czyli w sobotni wieczór będzie miała miejsce walka Bagietka vs Olejnik. Starcie odbędzie się w toruńskiej arenie, w której przewidziano jeszcze 10 innych walk. Wszystkie pojedynki z gali Prime MMA 6 można obstawić u bukmachera Fortuna, który przygotował dla użytkowników korzystny bonus na start. Wystarczy założyć konto wpisując kod promocyjny Fortuna i zyskać zakład bez ryzyka do łącznie 600 PLN.

O której godzinie walka Bagietka vs Olejnik?

Federacja już jakiś czas temu podała kolejność i prawdopodobne godziny wszystkich walk. Przed walką Bagiety i Olejnika będzie miało miejsce starcie kobiet - Izydorczyk vs Ms. Danielka. Jednak jeśli chodzi o wspomniany pojedynek, walka Bagietka vs Olejnik powinna odbyć się około 21:45-22:15. Ze względu na to, że poprzedza ją kilka innych występów, godzina może się opóźnić. Dlatego warto śledzić relację tekstową i wyniki Prime MMA 6 na żywo, aby być na bieżąco.

Wszystkie walki Prime Show MMA 6