Amadeusz Ferrari vs Salt Papi to walka wieczoru gali MF & DAZN X Series 14. W naszym typowaniu faworyzujemy Salt Papi, jednak przeanalizujemy to starcie i ocenimy również szanse Ferrariego. Sprawdź typy na walkę Ferrari vs Salt Papi i odbierz specjalny bonus!

Typy na Ferrari vs Salt Papi

Jeśli Amadeusz Ferrari chce wygrać sobotnią walkę, musi postawić na agresję od samego początku. Salt Papi jest bowiem lepszym technicznie pięściarzem od Roślika. Ferrari z pewnością spróbuje zaskoczyć rywala mocnymi ciosami, jednak Papi z pewnością będzie na to przygotowany.

Im dłużej będzie trwać walka, tym szanse Amadeusza będą spadać. Według nas od trzeciej rundy Salt Papi będzie zyskiwał przewagę i finalnie zdoła wypunktować Ferrariego.

TYP: Salt Papi na punkty

Kursy na Ferrari vs Salt Papi

Kursy na Amadeusz Ferrari vs Salt Papi, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Salt Papi. Kurs na jego wygraną wynosi 1.35, natomiast szansa na zwycięstwo Amadeusza została oszacowany na 2.95.

Ferrari vs Salt Papi - zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na walkę Amadeusz Ferrari vs Salt Papi są dostępne między innymi w firmie Superbet. Superbet to legalny bukmacher, u którego można znaleźć zakłady bukmacherskie na wszystkie walki w organizacji KSW.

Zakłady na walkę Amadeusz Ferrari vs Salt Papi znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Boks -> Misfits Boxing -> MF & DAZN X Series 14.

Typy na Ferrari vs Salt Papi - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Ferrari vs Salt Papi? Wyniki walki Ferrari vs Salt Papi warto obstawiać w Superbet. Tylko nasz kod promocyjny Superbet oprócz pakietu powitalnego do 3755 PLN daje możliwość zgarnięcia bonusu 200 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę walki Ferrari vs Salt Papi.

ferrari salt papi superbet