Podczas dzisiejszej gali KSW 88 dopiero jedna walka trwała całą rundę. Następnym starciem w karcie walk, zaraz po pojedynku w wadze ciężkiej Vojcaka z Gawryjołkiem, do oktagonu wszedł Albert Odzimkowski. Z Polakiem zmierzył się Jorge Bueno, który był underdogiem w tym zestawieniu.

Odzimkowski nokautuje Bueno w drugiej rundzie

Od początku miały miejsce mocne wymiany. Odzimkowski zaczął od kopnięcia, jednak Bueno od razu odpowiedział serią ciosów. Polak po chwili zdecydowanie przyspieszył, zadał kilka kopnięć i poprawił wszystko serią bokserską. Bueno ruszył po obalenie, jednak Albert świetnie to wybronił i finalnie to on wylądował na górze. Jorge świetnie się wybronił, udało mu się ominąć falę ciosów ze strony Polaka.

Drugą rundę Odzimkowski także zaczął od niskich kopnięć. Na tym etapie noga wykroczna Bueno była już bardzo okopana. Jednak Brazylijczyk nie poddał się i wywrócił Polaka. Albert od razu wstał i ruszył na wymianę ciosów. Jorge został kilkukrotnie trafiony i padł nieprzytomny, nokaut!

Wielu wierzyło w zwycięstwo Odzimkowskiego, no i się udało! Na gali KSW 88 Albert Odzimkowski pokonał Jorge Bueno przez KO, runda II - 1:28