Adrian Cios od swojego ostatniego kontrowersyjnego występu na roaście Clout MMA, nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem publikując kontrowersyjne story na Instagramie, w którym atakuje Filipka i Koro.

Koro i Filipek odpowiadają Ciosowi!

@filipek1995 @koroo97 Od was zacznę dziewczynki. Kiedy Filipkowi wybije ząbki to przestanie gryźć Kornelke. Nie mam zamiaru dyskutować. 4 marca zapraszam obsrańcy. Nie cofnę się na krok – napisał Cios

Nie minęło wiele czasu od story Adriana, a już Filipek i Koro zdążyli odpowiedzieć na swoich profilach społecznościowych. Na swoim Instagramie Koro wyraził swoją opinię w charakterystyczny, uszczypliwy sposób. Jego wpis był pełen ironii i lekkiego sarkazmu, co pokazuje, że nie zamierzał pozostać obojętny wobec tej sytuacji.

Ta elitarna jednostka społeczna działa mi na nerwy jak mało kto, ale szacun dla niego za to, że wczoraj w połowie programu wyszedł i nie wrócił, o wiele lepiej się oglądało. Oby więcej takich ruchów liścios – odpowiedział Koro

Natomiast Filipek w swoim stylu udzielił odpowiedzi na X, jasno dając do zrozumienia, że nie boi się konfrontacji i jest gotów stanąć z nim oko w oko.

Ciot, szykuj piąstkówki – napisał Filipek

Słowa te budzą liczne pytania dotyczące przyszłości tego konfliktu. Czy ta wymiana zdań przeniesie się z social mediów na oktagon, czy też pozostanie jedynie w świecie internetu?