Tomasz Adamek już dziś powróci do akcji po ponad pięciu latach przerwy. Zmierzy się bowiem z Mamedem Khalidovem na KSW Epic w Gliwicach. Co ciekawe, podczas wczorajszej oficjalnej ceremonii ważenia spotkał się ze swoim kolejnym rywalem, z którym zawalczy w maju na FAME MMA 21.

Adamek spotkał Bandurę na ważeniu przed KW Epic

Pozostały godziny do hitowego starcia Adamka z Mamedem Khalidovem. Jednak wiele osób już teraz wybiega w przyszłość i czeka na oficjalne ogłoszenie Adamka w FAME MMA. "Góral" został bowiem już ogłoszony przez największą freakową organizację i najprawdopodobniej do jego debiutu w FAME dojdzie w maju.

Adamek nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, jednak według naszych informacji zmierzy się on z Patrykiem "Bandurą" Bandurskim. Obaj zawodnicy spotkali się nawet na ceremonii ważenia przed KSW Epic.

Spotkanie to z pewnością nie było przypadkowe. Bandura został bowiem poproszony również o krótką wypowiedź, co z pewnością napędzi promocję tego starcia.

Co sądzę o formie Tomka Adamka? Wygląda świetnie, mam nadzieję, że jest w równie świetnej dyspozycji, że będzie naprawdę bardzo mocna bitka i po takiej przerwie nadal ta szybkość została i będziemy mogli zobaczyć jego rękę w górze.

Galę KSW Epic obstawisz w Superbet. Tylko nasz kod promocyjny Superbet oprócz pakietu powitalnego do 3754 PLN daje możliwość wytypowania zwycięzcy walki wieczoru Khalidov vs Adamek po kursie 200.00 i zgarnięcia extra freebetu 400 PLN!