Najbliższe dni z pewnością przyniosą wiele emocji i radości wszystkim entuzjastom futbolu. W dniu dzisiejszym, tj. 27.06.2021, zobaczymy między innymi starcie Mistrzów Europy, Portugalczyków, z fantastycznie dysponowaną Belgią pod wodzą Roberto Martineza. To jednak nie koniec emocji. Legalni bukmacherzy przygotowują liczne promocje, ale przyjrzyjmy się jednej z nich. 

Zwycięzca z kursem 20.00 w hitowym starciu

We wtorkowe popołudnie będziemy świadkami jednego z najlepiej zapowiadających się starć podczas tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Reprezentacji Anglii kierowana przez Garetha Southgate’a, która póki co prezentuje całkiem równy poziom podejmie kadrę narodową Niemiec. Obiektem, na którym zostanie rozegrane starcie jest rzecz jasna swoista świątynia futbolu dla Anglików, a więc Wembley Stadium w Londynie. Obie drużyny z pewnością celują w finał Euro, tym samym owe spotkanie potraktują z największą uwagą i determinacją – zapowiada się naprawdę fascynujące widowisko. Warto podzielić się swoimi przemyśleniami na ten mecz w typach dnia, a także skorzystać z uwag i analiz innych typerów. Bukmacher Superbet przygotował na wspomniany mecz specjalną ofertę. Jak skorzystać z kursu 20.00 na zwycięzcę w meczu Anglia – Niemcy?

 

Promocja obowiązuje w dniach 26.06.2021 – 29.06.2021 i dotyczy tylko graczy, którzy założyli konto u bukmachera w tych dniach. Warunkiem wzięcia udziału w bonusie jest wpłacenie na konto minimalnie kwoty 50 pln oraz zawarcie pierwszego kuponu na koncie, typu singiel, na którym znajduje się typ na wygraną Anglii lub Niemiec w meczu tych drużyn w ramach turnieju Euro 2020. Uprzednio należy wyrazić zgody marketingowe. Bonusem jest powiększony kurs wynoszący 20.00 na wygraną jednej z drużyn. Maksymalna stawka wspomnianego zakładu typu singiel to 10 pln. Jeżeli kupon okaże się wygrany, to gracz otrzyma zarówno wygraną z normalnego kursu (np. 2.50) oraz z kursu bonusowego (wynoszącego 20.00). Bonus trafi na konto gracza w ciągu 72h od zakończenia promocji. Należy go zaakceptować w ciągu kolejnych 3 dni od przyznania, poprzez przyciśnięcie przycisku “akceptuj” podczas logowania na konto. Bonus ważny jest przez 7 dni od zaakceptowania go przez gracza. W celu wypłaty bonusu należy go obrócić 3-krotnie. W tym celu należy postawić kupony typu singiel z kursem minimalnym 1.80 albo AKO z kursem 1.80 i minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia 1.30 albo zakłady systemowe (kurs na najmniejszą kombinacje musi wynosić co najmniej 1.80). Bonus należy obrócić korzystając z oferty przedmeczowej oraz LIVE.

 

Odbierz bonusy na start od Superbet!

Rejestruje sie z kodem TYPERVIP i odbieram bonus