Po emocjonalnej końcówce Kamil Satława ostatecznie pokonuje Pawła Zdunka w finale IV edycji Pucharu Typera i to do niego powędruje elegancka imienna statuetka! 
Przenieśmy się kilka godzin wstecz. Najpierw obaj Panowie podali po jednym typie, z czego to Kamil był w lepszej sytuacji, bo pierwszy typ okazał się trafiony, po czym podał drugi typ (który też trafił), co było taktycznym zagraniem. Postanowił czekać na ruch przeciwnika – czasu było mało, dlatego Paweł był zmuszony podać typy z wyższymi kursami i dodatkowo musiał liczyć na to że ostatni z typów Kamila nie wejdzie (przy takiej samej ilości trafionych typów wygrywa ten, który trafi wyższy kurs) i tak właśnie zrobił. Jak na finał przystało, nie mogło być łatwej przeprawy – Paweł trafił 2/3, a ostatnie spotkanie, które typował Kamil było w grze. Ostatecznie zakończyło się to naprawdę dużym szczęściem, ponieważ w końcówce Osasuna mogła odebrać mu wygraną. Takiego finału właśnie oczekiwaliśmy i taki dostaliśmy, do ostatnich sekund nie było wiadomo kto okaże się być lepszy.

W pojedynku o 3 miejsce było nieco spokojniej. Tutaj rywalizacja rozstrzygnęła się na korzyść Pawła. Jak to było? Piotr Żak postanowił od razu podać trzy swoje predykcje nie patrząc na przeciwnika, jednak trafił tylko jeden typ. Można powiedzieć że Paweł Befko będzie miał „z górki”, ale futbol płata różne figle – obaj mieli po jednym trafionym typie, a o tym kto ostatecznie będzie na 3 miejscu zdecydować miało ostatnie niedzielne spotkanie w La Lidze – Realu Sociedad z Osasuną (skończyło się remisem, co nie dało żadnemu z uczestników przewagi), ostatecznie przy stanie 1/3 wygrał Paweł – dzięki temu, że trafił wyższy kurs.

Gratulacje dla zwycięzcy Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników, którzy postanowili wesprzeć Fundacje na Rzecz Rozwoju Piłki Nożnej, wspólnie zebraliśmy 2213 złotych – jesteście wielcy!

Nagrody: 

Zwycięzca – elegancka, szklana statuetka imienna oraz 200 PLN Paysafecard
2. miejsce – 100 PLN LVBET
3. miejsce – 50 PLN LVBET
4. miejsce – 20 PLN LVBET