Michał Rempel w finale pokonał Mateusza Żółkiewicza! Cofnijmy się kilka dni wstecz, mianowicie do 1 października (wtorek), ostatnia prosta i mnóstwo emocji, jak to rozegrać? Michał postanowił już pierwszego dnia podać dwa typy, które okazały się skuteczne, co niewątpliwie musiało podnieść Mateuszowi ciśnienie, co więcej – dnia kolejnego podał swój trzeci typ, ten okazał się być nieskuteczny, w konsekwencji osiągnął wynik 2/3. Mateusz wiedział że musi trafić minimum dwa typy, do tego jeden z nich z wyższym kursem. Ostatecznie osiągnął 1/3.

W meczu o 3. miejsce chłopaki zadawali ciosy spokojniej, najpierw zaatakował Jan, później to Mariusz wykładał karty. Po pierwszym meczu na „+” podał kolejne dwa i rozgromił przeciwnika. W konsekwencji Mariusz Mazur z wynikiem 3/3 zajmuje trzecie miejsce, a tuż poza podium uplasował się Jan Zych z wynikiem 0/3. Co nadal jest dobrym wynikiem – 4. miejsce z ponad dwustu typerów!

Kierujemy podziękowania do wszystkich uczestników, 216 osób postanowiło połączyć dobrą zabawę z możliwością pomocy potrzebującym – taki był nasz zamysł, dzięki temu wspólnie zebraliśmy 1136zł – jesteście niesamowici!

Zdarzały się chaotyczne momenty, cały czas będziemy starać się doskonalić turniej, poprawiając wszystkie nieprawidłowości. 

drobną pulę nagród w postaci freebetów do legalnego bukmachera LVbet, oraz nagrody rzeczowe dla ćwierćfinalistów, te będą niespodzianką dla uczestników.

Czwórka najlepszych typerów odbierze od nas freebety i kody Paysafecard. Dodatkowo wszyscy ćwierćfinaliści otrzymują od nas nagrody rzeczowe (które będą niespodzianką aż do momentu dotarcia przesyłki 🙂 )

  • 4. miejsce – 20 PLN LVBET
  • 3. miejsce – 30 PLN LVBET
  • Finalista – 50 PLN LVBET
  • Zwycięzca – 300 PLN Paysafecard