Najbliższy tydzień będzie szczególny zwłaszcza dla fanów rozgrywek pucharowych. W poniedziałkowy wieczór szukający formy Manchester United podejmie Aston Ville, prowadzoną przez Stevena Gerrarda. Równolegle trwają rozgrywki Pucharu Narodów Afryki, zaś najważniejszy mecz tego tygodnia przypada na środę. Wtedy bowiem Real Madryt zmierzy się na wyjeździe z Barceloną w półfinale Superpucharu Hiszpanii. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocje dla nowych graczy. W jej ramach gracz będzie mógł zagrać typ na zwycięstwo Barcelony po kursie 50.00. Jak skorzystać z promocji?

Zwycięstwo Barcelony po kursie 50.00

Ostatnie miesiące, a być może nawet lata, nie są łatwym czasem dla Barcelony i jej kibiców. Kłopoty finansowe, odejście Leo Messiego, czy poszukiwanie nowych szkoleniowców z pewnością nie służą Blaugranie. Niemniej jednak klub prowadzony przez słynnego Xaviego Hernandeza to nadal ogromna marka. Wie o tym doskonale Real Madryt, w związku z tym zapowiada się pasjonujące starcie. Jak odebrać kurs 50.00 na Barcelonę u LVBet? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego LVBet.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 10.01-12.01.2022, do godziny 20:00, zarejestruj konto u bukmachera i dokonaj depozytu minimum 20 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy zakład przedmeczowy na zwycięstwo Barcelony z Realem Madryt w półfinale Superpucharu Hiszpanii (w dniu 12.01.2022). Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 1 pln. Większość wygranej trafi na konto bonusowe (około 44 pln). Następnie, w celu wypłaty, wygraną należy obrócić 3-krotnie po kursie minimalnym 1.75 w ciągu 30 dni.

[blok_bonus]