Rozpoczynamy weekend, a to oznacza dużą ilość piłkarskich emocji. Co jakiś czas, w poszczególnych ligach zdarzają się mecze, które przyciągają najwięcej kibiców. Są to spotkania, w których spotykają się topowe drużyny ligi, bądź klasyczne derby. Takie spotkanie, czeka na nas już w niedziele, w polskiej Ekstraklasie. Lech Poznań podejmie u siebie Legię Warszawę. Z tej okazji Betfan przygotował specjalną promocję. Jeżeli nie masz jeszcze konta, to możesz odebrać zakład bez ryzyka na Betfanie.

Zwycięski remis przy Bułgarskiej!

Jak już wyżej zostało wspomniane, w niedziele czeka nas pojedynek poznańskiego Lecha z drużyną ze stolicy Polski. Gospodarze, na obecny moment nie imponują formą. Przed rozpoczęciem sezonu mieli wielkie aspiracje, które niestety póki co zweryfikowała rzeczywistość. Po drugiej stronie mamy Legię, która aktualnie jest liderem tabeli, a w ostatnim spotkaniu pokonała drugą w tabeli ekipę ze Szczecina. Patrząc obiektywnie, drużynę z Warszawy należy uznać za faworyta. Jednakże, trzeba pamiętać, że takie spotkania rządzą się swoimi prawami i wszystko może się wydarzyć.

Poza wspomnianym hitem kolejki, czeka nas jeszcze kilka naprawdę ciekawych spotkań. Już dzisiaj o godzinie 20:30, Wisła Kraków podejmie na swoim stadionie drużynę Rakowa Częstochowa. Biała Gwiazda pomimo ogólnej przeciętnej dyspozycji, naprawdę potrafi zaskoczyć. Ekipa z Częstochowy zaliczyła z kolei w ostatnim czasie kilka remisów. Równie ciekawie zapowiada się sobotni pojedynek, pomiędzy Śląskiem Wrocław a Lechią Gdańsk. Będzie to spotkanie, w którym tak naprawdę może wydarzyć się wszystko. W rzeczywistości, chyba żaden rezultat nie będzie dla nikogo szokiem. Niezależnie, czy wygrają gospodarze, goście, czy będzie remis.

Promocja polega na tym, że stawiając zwycięstwo Lecha, nasz kupon zostanie rozliczony na zielono również w przypadku remisu. W praktyce oznacza to po prostu zwiększony kurs na 1X. Aby skorzystać z promocji, należy wybrać zakład z zakładki matchday boost. Z promocji można korzystać stawiając jedynie zakład SOLO, jak i w AKO. Ważne jest, aby kupon na którym znajdzie się to zdarzenie, był postawiony za dokładnie 49 zł. Każdy gracz, może skorzystać z tej promocji tylko jeden raz!

Pamiętaj o rejestracji na Betfanie z kodem TYPERVIP!

Chcę odebrać bonus z kodem TYPERVIP