Na tegorocznych Mistrzostwach Świata pozostały już raptem cztery drużyny. W grze nadal jest Chorwacja, Argentyna, Francja, a także Maroko. We wtorek czeka nas bardzo ciekawe starcie Chorwacji z Argentyną. Najlepsi legalni bukmacherzy obsypują nas obecnie wieloma interesującymi promocjami, my jednak poniżej przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher Betters oferuje zwrot stawki za przegrany kupon do 40 pln. Jak go zdobyć?

Zwrot stawki za kupon na półfinał mundialu

W ramach środowego starcia na mundialu czarny koń tegorocznych MŚ, Maroko, zagra z obecnym mistrzem świata, Francją. Przed Lwami Atlasu nie lada wyzwanie. Na tym etapie pozostały już przecież same obiecujące i solidne drużyny. Bukmacher Betters przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać zwrot stawki do 40 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu Betters

W celu skorzystania z freebetu do 40 pln należy w dniu 13.12.2022 zagrać kupon typu Kombi z min. kursem łącznym 2.00. Zakład musi zawierać wyłącznie typy na mecze mundialu w dniach 13.12-14.12.2022, czyli Argentyna – Chorwacja i Francja – Maroko. Jeśli zakład okaże się przegrany, gracz otrzyma zwrot 100% stawki maksymalnie do 40 pln. Freebet należy wykorzystać na kupon Solo lub Kombi z min. kursem 1.14, wyłącznie na zdarzenia z MŚ 2022. Bonus jest ważny 7 dni, a maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.