Przed nami emocjonujące pojedynki w pucharach europejskich. Środa przyniesie kolejne zacięte starcia i, miejmy nadzieję, wiele pięknych bramek. W ramach Ligi Mistrzów Bayern Monachium zagra z Paris Saint-Germain, a Tottenham podejmie AC Milan. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher Betters oferuje cashback do 40 pln za mecze w pucharach europejskich. Jak go zdobyć?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Zwrot stawki na puchary

Do następnej fazy rozgrywek Champions League awansowała już Benfica oraz Chelsea. Zawodnicy z Londynu pewnie ograli Borussię 2:0 i mimo kryzysu w klubie zaprezentowali się z dobrej strony. Polscy fani z pewnością najbardziej wyczekują starcia poznańskiego Lecha, który już w najbliższy czwartek zmierzy się z Djurgarden w ramach Ligi Konferencji. Bukmacher Betters przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać cashback do 40 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu Betters

W celu skorzystania ze zwrotu stawki należy w dniach 07.03-09.03.2023 zagrać kupon typu Kombi (kurs min. 1.30 pojedynczego zdarzenia) na mecze Ligi Mistrzów/Ligi Europy lub Ligi Konferencji. Minimalna stawka zakładu powinna wynieść przynajmniej 5 pln. Jeśli kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma 100% zwrotu stawki do 40 pln. Bonus w celu wypłaty należy obrócić 4-krotnie. Należy go wykorzystać na kuponie Solo lub Kombi z min. kursem 1.80. Bonus należy obrócić do 25.03.2023.