Już dziś wieczorem reprezentacja Polski w piłce nożnej podejmie reprezentację narodową Belgii na Stadionie Narodowym. Mecz co prawda nie jest z gatunku bardzo istotnych, bowiem będzie mieć jedynie wpływ na sytuację naszej kadry w grupie w Lidze Narodów, lecz po dotkliwej porażce z Belgami właśnie, polscy zawodnicy będą chcieli się odkuć. Spodziewamy sie tym samym zaangażowania i dobrej gry naszych reprezentantów. Jeden z bukmacherów przygotował promocję specjalnie na mecz Polski z Belgią. W jej ramach możemy otrzymać bonus w wysokości 50 pln bez znaczenia na powodzenie naszego kuponu. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Zwrot stawki do 50 pln na mecz Polski

Belgia w ostatnim czasie prezentuje naprawdę wysoki poziom gry. Czerwone Diabły są sklasyfikowane na 2 miejscu rankingu FIFA. Reprezentacja z Europy Zachodniej gra piłkę bardzo techniczną i przyjemną dla oka, jednak tym razem zabraknie głównego architekta ich projektu, Kevina De Bruyne. Starcie Belgii z Polską możemy obstawiać u bukmachera STS. Bez znaczenia czy nasz kupon okażę się trafiony czy nietrafiony, możemy zyskać bonus w wysokości 50 pln. Jakie są warunki skorzystania z bonusu?

Zobacz również: Kod promocyjny od STS

W dniu 14.06.2022 należy zapisać się do akcji, a następnie zawrzeć zakład z salda głównego. Zakład musi być zawarty z oferty przedmeczowej lub live i dotyczyć dowolnego zdarzenia z meczu Polska – Belgia. Może być to kupon Solo lub AKO. Minimalny kurs powinien wynieść 2.50, a stawka przynajmniej 20 pln. Gracz, którego spełni powyższe warunki otrzyma bonus 50% stawki do 50 pln. Promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu. Zwrot trafi na konto bonusowe. W celu wypłaty należy bonus obrócić 3-krotnie, po minimalnym kursie 1.91.

[blok_bonus]