Kilka spotkań fazy pucharowej Mistrzostw Świata już za nami. Obecny mistrz świata, Francja, wyeliminowała Polskę, a Anglia odprawiła Senegal z kwitkiem. Poniedziałek przyniesie kolejne emocjonujące starcia i, miejmy nadzieję, wiele pięknych bramek. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher Betters oferuje cashback do 30 pln za poniedziałkowe mecze mundialu. Jak go zdobyć?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Zwrot stawki do 30 pln

W ramach poniedziałkowych starć na mundialu jeden z faworytów do wygrania MŚ 2022, Brazylia, zagra z Koreą Południową. Początek spotkania o 20:00. O 16:00 Chorwacja zagra z Japonią. Kto awansuje? Tego wszystkiego dowiemy się już dzisiaj. Bukmacher Betters przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać cashback do 30 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu Betters.

W celu skorzystania ze zwrotu stawki należy w dniu 05.12.2022 zagrać kupon typu Kombi na poniedziałkowe mecze mundialu. Nie ma minimalnej stawki zakładu. Jeśli kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma 100% zwrotu stawki do 30 pln. Bonus należy wykorzystać na kupon Solo lub Kombi z min. kursem 1.14, wyłącznie na zdarzenia z MŚ 2022. Bonus jest ważny 48h, a maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.