Środowy wieczór przyniesie ważne rozstrzygnięcie dla światowego tenisa. Swój mecz rozegra bowiem Iga Świątek, która nie przegrała w ostatnich dwudziestu dziewięciu meczach! Polka o 11:00 zmierzy się reprezentantką USA, Alison Riske, która jest czterdziestą trzecią rakietą świata. Będzie to trzecie starcie tych zawodniczek w historii, a w obydwu wcześniejszych górą była Polka. Jeden z bukmacherów przygotował promocję specjalnie na najbliższe mecze French Open. W ramach bonusu możemy otrzymać zwrot stawki do 100 pln za przegrany kupon. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Zwrot stawki do 100 pln na tenis

Polka, jak już wspomniano, jest w niesamowitej formie. Z bardzo dobrej strony pokazała się również Magda Linette, eliminując wczoraj Ons Jabeur, zawodniczkę notowaną zdecydowanie wyżej. Kolejną przeciwniczką wspomnianej zawodniczki będzie reprezentantka Włoch, Martina Trevisan. Tym samym turniej powinien przynieść jeszcze wiele emocji. Jeżeli nasz kupon okaże się nietrafiony, możemy otrzymać zwrot stawki aż do 100 pln. Jakie są warunki skorzystania z bonusu?

Zobacz również: Kod promocyjny od STS

W dniach 22.05.2022-31.05.2022 należy zapisać się do akcji, a następnie zawrzeć zakład z salda głównego. Zakład musi być zakładem typu solo lub AKO, a także musi być zawarty z oferty na żywo i zawierać przynajmniej jedno zdarzenie dotyczące French Open. Na kuponie mogą znaleźć się również inne zdarzenia, jednak muszą zostać rozstrzygnięte do końca trwania akcji. Minimalna stawka to 2 pln, a minimalny kurs zdarzenia dotyczącego French Open powinien wynieść 1.50. Gracz, bez znaczenia na powodzenie zakładu, otrzyma zwrot 15% stawki do 100 pln. Dziennie można otrzymać 10 pln! Zwrot trafi na konto bonusowe. W celu wypłaty należy bonus obrócić 3-krotnie, po minimalnym kursie 1.91.

[blok_bonus]