Już dziś wieczorem będziemy świadkami kolejnej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Mecze są naprawdę istotne, bowiem są to już półfinały eliminacji. Zawodnicy poszczególnych ekip liczą się z dużą stawką spotkania, tym samym powinniśmy spodziewać się gry na najwyższym poziomie. Jeden z bukmacherów przygotował promocję specjalnie na dzisiejsze, jutrzejsze i czwartkowe mecze eliminacji do pucharów. W ramach bonusu możemy otrzymać zwrot stawki do 100 pln w razie niepowodzenia naszego kuponu. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Legalni bukmacherzy

Zwrot stawki do 100 pln

Przed nami chociażby starcie Monaco z PSV. Monaco w ostatnim sezonie zaprezentowało naprawdę wysoki poziom gry, kończąc rywalizację na trzecim miejscu. Ostatnie mecze towarzyskie nie były jednak zbyt udane. Starcie z Holendrami zapowiada się bardzo ciekawie. Oprócz tego, zagrają także Benfica z Midtjylland oraz Royale Union z Rangersami. Starcie Monaco z PSV możemy obstawiać u bukmachera STS. Jeżeli nasz kupon okaże się nietrafiony, możemy zyskać zwrot stawki aż do 100 pln. Jakie są warunki skorzystania z bonusu?

Zobacz również: Kod promocyjny od STS

W dniach 02.08-04.08.2022, należy zapisać się do akcji, a następnie zawrzeć zakład z salda głównego. Zakład może być zawarty przedmeczowo lub na żywo. Na kuponie musi znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenie dotyczące eliminacji do LM, LE lub LKE. Kurs tego zdarzenia musi wynieść przynajmniej 1.50. Gracz, którego kupon okaże się nietrafiony otrzyma zwrot 15% stawki do 100 pln (minimalny bonus to 2 pln). Zwrot trafi na konto bonusowe. Kupony muszą zostać rozliczone w czasie trwania akcji. W celu wypłaty należy bonus obrócić 3-krotnie, po minimalnym kursie 1.91.