Już dziś wieczorem rozegrana zostanie kolejna kolejka kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Nas, polskich fanów, interesują jednak bardziej mecze czwartkowe, a to ze względu na to, że będziemy mieli okazję zobaczyć tam kilka polskich ekip. Przed nami chociażby starcie Lecha Poznań z Dinamo Batumi. Mecz jest z gatunku tych, które warto obejrzeć! Jeden z bukmacherów przygotował promocję specjalnie na mecze polskich drużyn w eliminacjach pucharów europejskich. W ramach bonusu możemy otrzymać zwrot stawki do 100 pln bez znaczenia na powodzenie naszego kuponu. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Zwrot stawki do 100 pln

W grze są także inne polskie zespoły – Lechia Gdańsk, które zmierzy się z Rapidem Wiedeń, Raków Częstochowa, które w Kazachstanie podejmie Astane, a także Portowcy ze Szczecina, których czeka ciężki mecz z Brondby. Polskie ekipy w ostatnim czasie prezentuje naprawdę niezły poziom gry. Starcia polskich drużyn w pucharach możemy obstawiać u bukmachera STS. Bez znaczenia, czy nasz kupon okaże się trafiony, czy też nie, możemy zyskać zwrot stawki aż do 100 pln. Jakie są warunki skorzystania z bonusu?

Zobacz również: Kod promocyjny STS

W dniach 26.07-28.07.2022 należy zapisać się do akcji, a następnie zawrzeć zakład z salda głównego. Minimalna stawka to 20 pln, a minimalny kurs łączny to 2.50. Zakład może być zawarty przedmeczowo lub LIVE i przynajmniej jedno zdarzenie musi dotyczyć eliminacji Ligi Mistrzów lub/i Ligi Europy lub/i Ligi Konferencji. Gracz, który spełni powyższe wymagania, otrzyma zwrot 50% stawki do 100 pln (minimalny bonus to 10 pln). Promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu. Zwrot trafi na konto bonusowe. W celu wypłaty należy bonus obrócić 3-krotnie, po minimalnym kursie 1.91.