Zdążyliśmy już przesiąknąć atmosferą mundialu. Na sam początek niedoceniane reprezentacje zaserwowały nam kilka niespodzianek. Mistrzowie Świata z 2014 roku, Niemcy, ulegli Japonii 1:2, a Argentyna przegrała z Arabią Saudyjską. Mistrzostwa Świat trwają jednak nadal, a przed nami wiele ciekawych starć. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher Betters oferuje zwrot stawki do 20 pln. Jak go zdobyć?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Zwrot połowy stawki w razie przegranej

Czwartkowe mecze mundialu powinny przynieść wiele emocji. W ramach wspomnianych pojedynków Szwajcaria zagra z Kamerunem, a Urugwaj podejmie Koreę Południową. Portugalia zmierzy się z Ghaną, a na domiar wszystkiego Brazylia powalczy z Serbią. Bukmacher Betters przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać zwrot stawki do 20 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu Betters

W celu skorzystania z freebetu do 20 pln należy w dniu 24.11.2022, do godziny 23:59, zagrać kupon za min. 5 pln zawierający co najmniej trzy zdarzenia. Minimalny kurs zdarzenia powinien wynieść co najmniej 1.20. Zakład powinien zawierać wyłącznie typy dotyczące trwającego mundialu! Jeśli kupon okaże się nietrafiony, gracz otrzyma zwrot 50% stawki do 20 pln. Freebet należy wykorzystać na kupon Solo lub Kombi z min. kursem 1.14, wyłącznie na zdarzenia z MŚ 2022. Bonus jest ważny 48h, a maksymalna wygrana to 500 pln.