W nowy rok wchodzimy z przytupem, a to między innymi za sprawą dopiero rozpoczynających się Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn! Polacy swoje zmagania otworzą starciem z Austrią. Oprócz wspomnianego meczu, czeka ich także potyczka z Białorusią i Niemcami. Tym samym nadchodzą nie lada emocje. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje w związku z tym promocję, w ramach której możemy otrzymać zwrot 15% stawki do 50 pln. Jak skorzystać z promocji?

Zwrot do 50 pln na ME w piłce ręcznej

Gospodarzami tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce ręcznej są Węgry i Słowacja. W turnieju zmierzą się klasycznie dwadzieścia cztery drużyny, podzielone na sześć grup. Finał zaplanowano na 6 lutego. Obecnie najwyżej ocenianą drużynę według rankingu EHF jest Francja, zaś Polacy zajmują w nim szóste miejsce. Bukmacher STS oferuje ciekawą promocję na najbliższe dni – po spełnieniu kilku warunków możemy otrzymać zwrot stawki do 50 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego STS.

W dniach 13.01-18.01.2022 należy zapisać się do promocji i postawić kupony (lub jeden kupon) SOLO lub AKO (min. 2 zdarzenia) z oferty przedmeczowej. Na kuponie musi znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenie dotyczące ME w piłce ręcznej mężczyzn. Minimalny kurs wspomnianego zdarzenia to 1.50. Minimalna stawka kuponu to 2 pln. Do promocji kwalifikują się przegrane kupony – graczowi przysługuje zwrot 15% stawki za przegrany kupon do 50 pln. Zakłady muszą zostać rozliczone w czasie trwania akcji. Bonus, w celu wypłaty, należy obrócić 3-krotnie po kursie całkowitym minimum 1.91.

[blok_bonus]