Najbliższe dni szczególnie zaangażują fanów tenisa i piłki nożnej. W ramach tego pierwszego rozegrany zostanie Australian Open – jeden z czterech turniejów zaliczanych do Wielkiego Szlema. Jest to tym samym nie lada wydarzenie. Na turnieju nie zabraknie Polaków. Nasz kraj reprezentować będą Iga Świątek, Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak, Magda Linette i Magdalena Fręch. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocję na nadciagające wydarzenia sportowe. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Zwrot do 50 pln na kupony LIVE

Równolegle trwają rozgrywki topowych lig europejskich, a także Pucharu Narodów Afryki. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że jeden z głównych kandydatów do wygrania całego turnieju, a więc Algieria, może nie wyjść z grupy! Ostatni mecz w grupie zagrają z równie mocną drużyną – Wybrzeżem Kości Słoniowej. Dzieje się także w Premier League, a to ze względu na to, że reszcie stawki odjechał Manchester City. We wtorek ciężki mecz rozegra Chelsea – mierzyć się będą bowiem z Brighton. W ramach promocji bukmachera STS możemy otrzymać zwrot do 50 pln na LIVE. Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego STS.

W dniach 17.01-23.01.2022 należy postawić kupon typu SOLO lub AKO (min. 2 zdarzenia) na żywo. Przynajmniej jedno zdarzenie musi dotyczyć Australian Open, a kurs tego zdarzenia musi wynieść minimum 1.50. Minimalna stawka to 2 pln. Za każdy nietrafiony kupon gracz otrzyma zwrot 15% stawki do 50 pln. Bonusy trafią na konta graczy najpóźniej do 3 dni od zakończenia promocji. Kupony muszą być zagrane z salda głównego. W celu wypłaty bonusu, należy go obrócić 3-krotnie po kursie minimalnym 1.91.

[blok_bonus]