Najbliższe dni przyniosą liczne rozstrzygnięcia w pucharach europejskich. Zagra bowiem słynna Liga Mistrzów, Liga Europy, a także Liga Konferencji. W ramach tychże rozgrywek przyjdzie nam zobaczyć wiele szalenie interesujących starć. Żeby nie być gołosłownym, warto zwrócić uwagę, że zmierzą się Villareal z Juventusem, czy Atletico Madryt z Manchesterem United. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował czasową promocję na najbliższe dni. W jej ramach możemy uzyskać aż do 50 pln zwrotu. Jak z niej skorzystać?

Zwrot do 50 pln na europejskie puchary

Emocje pucharowe to kompletnie inny typ spotkań niż rozgrywki ligowe. Mierzą się przecież drużyny z różnych krańców Europy, od tych mniej rozpoznawalnych, jak chociażby Sheriff Tyraspol, aż po kluby-potęgi, jak londyńska Chelsea. Ciekawie zapowiada się również starcie Benfici z Ajaxem, a także rewanżowe starcie Blaugrany z Napoli. Legalny bukmacher STS oferuje promocję na najbliższe dni dotyczącą wspomnianych pucharów europejskich. Gracz może otrzymać 15% zwrotu stawki każdego zakładu spełniającego poniższe kryteria. Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego STS.

W dniach 22.02-24.02.2022, należy postawić kupon SOLO lub AKO za minimalną stawkę wynoszącą 2 pln. Mogą to być kupony z oferty przedmeczowej, jak i live. Przynajmniej jedno ze zdarzeń na kuponie musi dotyczyć pucharów europejskich (Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji). Minimalny kurs dotyczący wspomnianego zdarzenia to 1.50. Gracz, którego kupon okaże się nietrafiony, otrzyma zwrot w postaci 15% stawki aż do 50 pln. W celu wypłaty, bonus należy obrócić 3-krotnie po minimalnym kursie łącznym wynoszącym 1.91.

[blok_bonus]