Święta już za pasem, a przed nami kolejny tydzień rozgrywek piłkarskich na najwyższym poziomie. Czeka nas chociażby wtorkowe starcie pretendenta do mistrzostwa Anglii w tym roku, Liverpoolu, z szukającym formy Manchesterem United. Jak tym razie wypadnie ekipa Kloppa w starciu z drużyną Rangnicka? Jeden z legalnych bukmacherów oferuje bonus, w ramach którego za nietrafione kupony możemy otrzymać aż łącznie 100 pln zwrotu. Jak skorzystać z promocji?

Zwrot do 100 pln za nietrafione kupony

Gdyby tego było mało, w środę również nie zabraknie emocji związanych z angielską ekstraklasą. Czekają nas między innymi derby Londynu, a więc starcie Chelsea z Arsenalem, a także mecz lidera, Manchesteru City, z nieźle grającym Brighton. Na zachodzie Europy Monaco podejmie Nicee, zaś Osasuna przywita u siebie Real Madryt. Jak widać, oferta jest naprawdę szeroka i ciekawa. Bukmacher STS oferuje do 100 pln zwrotu za nietrafione kupony w najbliższych dniach. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego STS.

W dniach 18.04-22.04.2022 należy obstawić kupony typu SOLO lub AKO na dowolne zakłady przedmeczowe lub e-sport. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.50, a a minimalna stawka to 2 pln. Za każdy nietrafiony kupon przysługuje graczowi 10% zwrotu stawki, łącznie do 100 pln. W akcji biorą udział kupony przegrane i rozliczone w trakcie jej trwania. Bonusy trafią na saldo bonusowe w ciągu 3 dni od zakończenia promocji. W celu wypłaty, bonus należ obrócić 3-krotnie po kursie łącznym wynoszącym minimum 1.91.

[blok_bonus]