Już dziś wieczorem reprezentacja Polski w piłce nożnej podejmie Albanię w Tiranie. Mecz jest naprawdę istotny, bowiem w dużej mierze będzie mieć wpływ na sytuację naszej kadry w grupie. W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami Polacy wygrali aż 4:1, jednak gra z całą pewnością nie była tak dobra jak wynik. Tym razem jednak zawodnicy liczą się z dużą stawką spotkania, tym samym powinniśmy spodziewać się gry na najwyższym poziomie. Jeden z bukmacherów przygotował promocję specjalnie na dzisiejszy mecz Polski z Albanią. W ramach bonusu możemy otrzymać zwrot do 100 pln w razie niepowodzenia naszego kuponu. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Albania w ostatnim czasie prezentuje naprawdę wysoki poziom gry. Reprezentacja z południa Europy zazwyczaj była kojarzona z piłką nożną dużo bardziej fizyczną, aniżeli techniczną. W ich grze nastąpiło swoiste przełamanie i obecnie prezentują futbol nadzwyczaj efektowny i efektywny. Mimo zwycięstwa na Stadionie Narodowym, sytuacja w grupie nadal nie jest klarowna. Starcie Albanii z Polską możemy obstawiać live u bukmachera STS. Jeżeli nasz kupon okaże się nietrafiony, możemy odzyskać zwrot stawki aż do 100 pln. Jakie są warunki skorzystania z bonusu?

Zobacz również: Kod promocyjny od STS

zwrot-do-100-pln-live-zajawka

W dniu 12.10.2021 należy zapisać się do akcji, a następnie zawrzeć zakład z salda głównego. Zakład musi być zawarty LIVE i dotyczyć dowolnego zdarzenia z meczu Albania – Polska. Gracz, którego kupon okaże się nietrafiony otrzyma zwrot 50% stawki do 100 pln (minimalny bonus to 2 pln). Promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu. Zwrot trafi na konto bonusowe. W celu wypłaty należy bonus obrócić 3-krotnie, po minimalnym kursie 1.91.

zwrot-do-100-pln-live-regulamin[blok_bonus]