Środek trwającego tygodnia wyjątkowo nas rozpieszcza. Wczoraj rozegrano kilka spotkań w ramach Premier League, Championship i sporo meczów pucharowych. Już dziś, a więc w środę, 9 lutego, spotkają się dwie polskie ekipy. Piast Gliwice podejmie u siebie drużynę Górnika Zabrze w ramach 1/8 Pucharu Polski. Polskie drużyny dopiero wróciły do gry po długiej, świątecznej przerwie, tym samym zapowiada się ciekawe i emocjonujące starcie. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocją, w ramach której możemy uzyskać zwrot stawki w aplikacji do 100 pln.

Zwrot do 100 pln w aplikacji

Środek tygodnia, gdy nie trwają rozgrywki pucharów europejskich, zazwyczaj nie przynosi zbyt wielu emocji. Dziś jednak może być inaczej. Bukmacher Etoto zaprasza graczy do zapoznania się nową aplikacją mobilną. Promocja dotycząca zwrotu stawki trwa tylko dzisiaj. Oprócz wspomnianego meczu Gliwic z Zabrzem, spotkają się również chociażby Spurs z Tottenhamem, a także lider angielskiej Premier League, Manchester City, z beniaminkiem z Brentford. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Etoto.

W dniu 09.02.2022 postaw dowolny zakład wielokrotny, za dowolną stawkę, zawierający dowolne wydarzenie na mecz Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze (rozgrywanym w ramach Pucharu Polski). Promocja obowiązuje tylko zakłady postawione za pomocą aplikacji mobilnej. Do promocji należy zapisać się ręcznie, klikając „Zapisz się” w witrynie bukmachera. W razie porażki, gracz otrzyma zwrot połowy stawki, aż do 100 pln. Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do końca 09.02.2022. Nagrodę można od razu wypłacić bez wymogu obrotu.

[blok_bonus]