Dzisiejszy dzień jest świętem piłkarskim dla wszystkich entuzjastów futbolu reprezentacyjnego. Nasza kadra narodowa podejmie reprezentację Anglii na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zapowiada się naprawdę ciekawe i emocjonujące starcie. Oprócz wspomnianego meczu, w planach jest cała kolejka eliminacji do nadciągających wielkimi krokami Mistrzostw Świata w 2022 roku, które odbędą się w Katarze. Mundial to bez wątpienia czas wyjątkowy, bowiem nie sposób wskazać ważniejsze i bardziej emocjonujące wydarzenie futbolowe na poziomie reprezentacyjnym. Niemniej jednak – skupmy się na promocji, przygotowanej przez bukmachera Etoto. Oprócz tego – zwróćmy uwagę na dzisiejszą ofertę najlepszych bukmacherów, gdyż jest całkiem wyjątkowo szeroka.

Zwrot 50% do 50 pln za dowolny kupon AKO

Mecz Polska – Anglia to dla wielu z nas najważniejsze wydarzenie w bieżącym tygodniu. Fani zmagań reprezentacyjnych muszą być zachwyceni, bowiem od kilku dni możemy oglądać zmagania międzynarodowe niemal codziennie. Oprócz wspomnianego meczu Roberta Lewandowskiego i ekipy, Islandia podejmie u siebie Niemców, zaś Kosowo zmierzy się z Hiszpanią. To tylko mała część dzisiejszego rozkładu jazdy – warto w związku z tym zapoznać się z kodem promocyjnym od Etoto. My zaś skupmy się na promocji, którą specjalni na dziś przygotował wspomniany bukmacher.

zajawka-zwrot-etoto

Promocja trwa do godziny 23:59 w dniu 08.09.2021. Aby skorzystać z promocji należy ręcznie nacisnąć przycisk “zapisz się” na stronie bukmachera. Następnie należy postawić dowolny kupon AKO (czyli składający się z minimum 2 zdarzeń). Nie ma minimalnego kursu, ani minimalnej stawki. Jeżeli zakład okaże się przegrany, wówczas otrzymamy zwrot w wysokości 50% stawki. Zwrot może wynieść maksymalnie 50 pln. Kupon musi zostać rozliczony w dniu 08.09.2021. Cashback zostanie przyznany na saldo główne – możesz go od razu wypłacić lub grać dalej!  Promocja nie dotyczy freebetów oraz sportów wirtualnych.

etoto-regulamin-zwrot[blok_bonus]