W tym tygodniu będziemy świadkami kolejnej rundy w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy. Czeka nas między innymi wtorkowe starcie Realu Madryt z Chelsea, a także Bayernu Monachium z Villarealem. Z pewnością, jak zwykle zresztą, nie zabraknie emocji i pięknych bramek. Zeszłotygodniowe mecze przyniosły naprawdę ciekawe wyniki, jednak wtorkowy i środowy wieczór rozstrzygnie kwestie awansu. W związku z tym warto przyjrzeć się promocji przygotowanej przez jednego z bukmacherów. W jej ramach bowiem możemy otrzymać zwrot do 40 pln, gdy jeden z typów okaże się nietrafiony.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Zwrot 40 pln z pewnym zakładem

Chyba każdy futbolowy entuzjasta zgodzi się, że największe emocje z całą pewnością przynoszą mecze pucharowe. Liga Mistrzów to jedne z najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich. Liga Europy w tym roku również nie odstaje – czeka nas nierozstrzygnięte starcie Barcelony z Eintrachtem, a także West Hamu z Lyonem. W tym tygodniu rozstrzygnie się kwestia awansu do półfinałów. Bukmacher Betclic wychodzi nam naprzeciw i oferuje bonus. W jego ramach, po spełnieniu podanych warunków, możemy otrzymać zwrot stawki aż do 40 pln. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny od Betclic

W dniach 11.04-14.04.2022 należy postawić kupon składający się z minimum 4 zdarzeń. Nie ma minimalnej stawki. Zdarzenia muszą dotyczyć tylko i wyłącznie piłki nożnej. Minimalny kurs ogólny kuponu to 4.00. Nagroda, w postaci zwrotu stawki do 40 pln, zostanie przyznana w wypadku, gdy jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione. Kupon musi być rozliczony do 23:59 w dniu 14.04.2022. Nagroda trafi na saldo freebetowe w dniu 15.04.2022.

[blok_bonus]