Zakończyliśmy zmagania w kolejnej rundzie kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Polacy pokonali Albanię w Tiranie po wspaniałym golu Karola Świderskiego. Tym samym nasza kadra awansowała jedno miejsce wyżej w grupie I, wyprzedzając Albanię i plasując się za Anglią. Rozdział rozgrywek międzynarodowych zamykamy na kolejny miesiąc, a skupiamy się na ligach krajowych. Najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce, Ekstraklasa,  wraca już w najbliższą sobotę! Jeden z legalnych bukmacherów przygotował w związku z powrotem najlepszej ligi świata ciekawą promocję – w jej ramach możemy zwiększyć wygraną na kuponie o 30%. Jak skorzystać z promocji?

Zwiększ wygraną o 30% – booster na Ekstraklasę

W najbliższą sobotę czeka nas chociażby starcie Górnika Zabrze z krakowską Wisłą. W niedzielę zaś będziemy świadkami prawdziwego szlagieru, jeśli chodzi o ligę polską – Legia Warszawa podejmie Lecha Poznań na Łazienkowskiej. Rzecz jasna, wracają wszystkie inne ligi krajowe – angielska Premier League, niemiecka Bundesliga, czy włoskie Serie A. Te i wiele innych lig możemy znaleźć w ofercie bukmachera ForBET. Promocja dotyczy jednak Ekstraklasy. Bukmacher, przy spełnieniu odpowiednich warunków, zwiększy wygraną z naszego kuponu o 30%. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego od ForBET.

ekstraklasa-booster-zajawka

W dniu 13.10.2021 należy dokonać depozytu kwoty minimum 20 pln. Maksymalna kwota, do której przysługuje promocja to 300 pln. Następnie należy ręcznie wybrać pozycję “Booster Ekstraklasa” przy obstawianiu kuponu. Kupon musi być zakładem AKO, z minimum 3 zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść minimum 1.30. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć Ekstraklasy. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu. Maksymalna wygrana na kuponie z bonusem to 2279 pln. Termin ważności boostera to 24h.

ekstraklasa-booster-regulamin[blok_bonus]