W piątek byliśmy świadkami ceremonii otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2022 w Pekinie. Impreza zorganizowana z rozmachem, pełna najlepszych sportowców świata, a do tego w zimowej pełnej śniegu aurze. Nic więc dziwnego, że bukmacher LVBet postanowił z tego powodu przygotować promocję. W puli aż 20 000 PLN tak więc zdecydowanie jest o co grać.

Igrzyska pod znakiem pandemii

Niestety na starcie Igrzysk więcej niż o sportowych zmaganiach mówi się o problemach organizacyjnych imprezy. Z uwagi na restrykcyjne przepisy covidowe w Chinach, wielu sportowców z powodu uzyskania pozytywnych wyników wątpliwej wiarygodności testów na koronawirusa zostało wykluczonych z rywalizacji. Wśród nich jest nasza wielka nadzieja medalowa – Natalia Maliszewska. Polska panczenistka do ostatnich chwil próbowała uzyskać korzystny wynik testu, a protesty składał Polski Komitet Olimpijski. Wszelkie te wysiłki niestety spełzły na niczym, a Polka nie wystąpi na swoim koronnym dystansie 500 m.

Z uwagi na wykluczenie Maliszewskiej, uwaga polskich kibiców skierowana jest teraz w kierunku skoczków narciarskich, którzy nawet bez formy potrafią zaskoczyć. W konkursach bezpośrednio przed Igrzyskami całkiem nieźle prezentował się Kamil Stoch. Trzykrotny zdobywca Kryształowej Kuli wygrał nawet jedną z piątkowych serii treningowych, czym wlał nadzieję w serca kibiców. Faworytem legalnych bukmacherów do złota na skoczni K95 jest Ryoyu Kobayashi.

zasady-promocji-lvbet-igrzyska

Promocja LVBet ma charakter klasyfikacji, w której punkty otrzymujemy za wygrane kupony.  Do rankingu będą naliczane tylko wygrane zakłady z oferty Zimowych Igrzysk Olimpijskich o stawce minimalnej 20 PLN (brutto). Punkty do klasyfikacji będą naliczane w następujący sposób: kurs x liczba selekcji. Punkty możesz zbierać od 4 lutego do 20 lutego. Zwycięzca zgarnie aż 5000 PLN. Bukmacher może się także pochwalić atrakcyjnym bonusem powitalnym. Dostęp do niego zyskacie z naszym kodem promocyjnym LVBet.

warunki-promocji-lvbet-igrzyska