Jeszcze nie zdążyliśmy odsapnąć po ostatniej niedzieli, podczas której mieliśmy okazję oglądać wiele hitowych starć. Liverpool rozbił Manchester United w Teatrze Marzeń, Real Madryt ponownie zwyciężył w El Clasico, zaś PSG zaledwie zremisowało z Marsylią. Po takich weekendach zdawać by się mogło, że już nic lepszego nas nie spotka. Nic bardziej mylnego, bowiem obecny tydzień będzie równie piłkarski! Już dziś, we wtorek, będziemy świadkami starć w ramach Pucharu Ligi Angielskiej, hiszpańskiej La Liga, czy też włoskiej Serie A. Jeden z bukmacherów przy okazji oferuje nam ciekawy bonus – za trzy postawione kupony możemy otrzymać spory freebet. Przyjrzyjmy się promocji bliżej.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Zgarnij freebet za trzy kupony

Arsenal zmierzy się z Leeds, Chelsea zagra z Southampton, zaś największym hitem tej kolejki EFL Cup będzie bez wątpienia starcie obecnego mistrza Anglii, Manchesteru City, z West Hamem. W ramach Serie A nieco zawodzące oczekiwania Lazio podejmie Fiorentinę. Na nudę tym samym nie powinniśmy narzekać. Bukmacher Betfan w ramach świeżo przygotowanej promocji oferuje freebet o wartości 69 pln lub 149 pln. Należy jednak spełnić pewne wymagania – jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny od Betfan

W dniach 26.10-27.10.2021 można zgarnąć po jednym freebecie o wartości 69 pln lub 149 pln. W tym celu należy zagrać trzy odmienne kupony o stawce wynoszącej dokładnie 69 pln lub 149 pln za pomocą aplikacji mobilnej Betfan. Minimalny kurs kuponu to 3.50. Kurs pojedynczego zdarzenia to minimum 1.40. Nie ma minimalnej liczby zdarzeń – może to być kupon SOLO lub AKO. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 23:59 w dniu 27.10.2021. Jeżeli klient spełni powyższe warunki, wówczas otrzyma jeden freebet dziennie o danej wartości (za kupony o stawce 69 pln – freebet 69 pln, za stawkę 149 pln – freebet 149 pln). Freebet można wykorzystać jedynie w aplikacji, a na konto trafi w 48h od zakończenia promocji. Freebet jest ważny przez 3 dni od przyznania, a maksymalna wygrana z freebetu to 2000 pln.

[blok_bonus]