W tą majówkę pomimo obostrzeń nie będziemy się nudzić! Rozgrywki sportowe nie zwalniają tempa, już dziś 1 maja odbędzie się finał siatkarskiej Ligi Mistrzów. Jutro będziemy mogli obejrzeć między innymi finał Pucharu Polski. Oprócz tego rozgrywane są jeszcze mecze ligowe i pucharowe w najsilniejszych piłkarsko europejskich krajach. Specjalnie z okazji tego długiego sportowego weekendu bukmacher forBET przygotował promocję.

Wygrywaj codziennie i zgarnij część puli z 30 000 PLN

1 maja kiedy to w Polsce obchodzone jest Święto Pracy, siatkarze z Kędzierzyna-Koźla zagrają w finale siatkarskiej Ligi Mistrzów z Trentinem. Ekipa z Trydentu wielokrotnie zdobywała trofeum Ligi Mistrzów, więc przed siatkarzami ZAKSY stoi nie lada wyzwanie. Na papierze Polacy są zdecydowanym underdogiem ale przecież boisko zweryfikują. Trzymamy kciuki za Polaków i mamy nadzieję na emocjonujące spotkanie!

Oprócz tego wielkiego siatkarskiego wydarzenia czeka nas między innymi spotkanie Pucharu Niemiec. W półfinale Borussia Dortmund zmierzy się z drugoligową drużyną Kiel. Oczywiście ze względu na przepaść ligową między drużynami to Borussia jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Nie można jednak zapominać, że piłka jest bardzo nieprzewidywalna i wszystko może się zdarzyć. Pomimo kilku kontuzji Borussia ma i tak super pakę. Piłkarze tacy jak Reus, Haland, Sancho czy młody Jude Bellingham prezentują bardzo wysoki poziom.

Ale nie samymi pucharami człowiek żyje. W ten weekend będziemy obejrzeć jeszcze mecze Premier League, gdzie ciekawie zapowiada się mecz Manchester United kontra Liverpool. W lidze hiszpańskiej czeka nas spotkanie Valencii z Barceloną, która ostatnio przegrała z Granadą. W lidze francuskiej gdzie wciąż jest wielki ścisk w górze tabeli odbędzie się spotkanie Monaco – Lyon, które będzie bardzo ważne dla ostatecznego układu tabeli.

 

Tyle w ten weekend sportowych emocji, że forBET nie mógł obok tego przejść obojętnie. Bukmacher przygotował ofertę i wyłożył na stół 30 000 PLN do podziału dla wszystkich graczy, którzy spełnią warunki promocji. Aby wziąć udział w podziale 30 000 PLN należy codziennie od 1 maja do 6 maja grać kupony za dokładnie 39 PLN. Muszą znaleźć się na nich minimum 3 zdarzenia każde z kursem wynoszącym co najmniej 1.30. Każdy wygrany kupon to jeden udział z podziału puli. Im więcej wygrywasz tym większy kawałek tortu dostajesz! Powodzenia!

 

Odbierz trzy wspaniałe bonusy z kodem TYPERVIP na forBET!

Odbieram bonusy powitalne