Już w tę noc odbędzie się pierwszy mecz wielkiego finału NBA i z tej okazji BETFAN ma dla Was przygotowaną specjalną promocję! PROMOCJA WAŻNA TYLKO DLA TYCH, KTÓRZY MAJĄ ZAZNACZONE ZGODY MARKETINGOWE Nie masz zaznaczonej zgody? Nic nie szkodzi! Zaznacz ją już dziś i czekaj na kolejne promocje, które zrobimy specjalnie dla Ciebie!

Jak Odebrać?

 1. Aby zakwalifikować się do promocji trzeba wpłacić depozyt od 50 do 500 zł
 2. Na konto bonusowe wpłynie równowartość wpłaty. Aby odblokować bonus należy jednokrotnie obrócić depozytem, grają kupon z minimalnym kursem równym 2.0
 3. W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na konto główne, należy pięciokrotnie obrócić bonusem, grając kupony z minimum 3 wydarzeniami (kurs każdego ze zdarzeń musi być równy co najmniej 1.45). Wówczas wygrane zostaną pomnożone x10!

Regulamin

 • Zaznacz zgody marketingowe mail lub sms (Wejdź w „Mój profil” -> Kliknij „Więcej” w polu „Dane Osobowe” -> Zaznacz jedną z subskrypcji)
 • W dniu 30.09.2020 wpłać na konto depozytowe od 50 do 500 PLN
 • Wartość “bonusu do gry” wynosi 10% wpłaconego depozytu. Maksymalny “bonus do gry” wynosi 50 PLN (klient otrzyma 50 PLN przy wpłacie depozytu 500 PLN).
 • W celu odblokowania „bonusu do gry”, należy dokonać tzw. obrotu depozytem czyli zawarcia zakładów z salda głównego w wysokości równej kwocie wpłaconego depozytu, zawierając jeden lub więcej kuponów o kursie łącznym (całkowitym) minimum 2.00.
 • Bonus zostanie odblokowany w momencie rozliczenia wszystkich zdarzeń znajdujących się na kuponie lub kuponach wchodzących w skład obrotu depozytem o ile przyznany bonus jest aktywny.
 • W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na saldo główne (nabycia prawa do Nagrody), Klient musi dokonać wymaganego obrotu na saldzie bonusowym tj. zawarcia zakładów za łączną stawkę odpowiadającą 5-krotności otrzymanej kwoty „bonusu do gry”, przy czym każdy z zakładów musi posiadać minimum 3 zdarzenia oraz minimalny kurs każdego zdarzenia na poziomie 1.45 lub wyższym.
 • Po spełnieniu warunków obrotowych, nastąpi automatyczne przeniesienie środków z salda bonusowego na saldo główne z zastosowaniem mnożnika x10 (np. Jeżeli Klient zgromadził na saldzie bonusowym 300 PLN, to w momencie przenoszenia środków na saldo główne kwota zostanie powiększona 10 razy I wyniesie 3000 PLN). Maksymalna wartość kwoty przeniesienia na saldo główne ograniczona jest do kwoty 5000 PLN.
 • Kupony wypłacone za pomocą funkcji cashout nie są uwzględniane do promocji.
 • Bonusy zostaną dopisane do Salda Bonusowego w ciągu 48 godzin roboczych od daty zaksięgowania depozytu.

Zobacz także: https://zawodtyper.pl/kod-promocyjny-betfan/

Odbierz bonusy na start!

Rejestruję się i odbieram bonusy