Już 24 marca ruszają eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze, z tej okazji bukmacher BETFAN przygotował dla Was bonus!

Bonus od depozytu.

W tym tygodniu nie obejrzymy sobie Europejskich Pucharów ale za to będzie nam dane zobaczyć mecze reprezentacyjne. W środę ruszają eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Już pierwszy mecz zapowiada się emocjonująco gdyż Turcja podejmie na Turk Telekom Stadyumu w Stambule reprezentacje Holandii, która pomimo braku kapitana Van Dijka, który 17 października naderwał więzadła krzyżowe i od tamtego czasu nie gra, postara się wygrać ale Turcja jest na tyle dobrym rywalem że powinni postawić się silniejszemu przeciwnikowi.

Tego samego dnia zobaczymy też spotkanie Francji z Ukrainą, w którym liczymy na piękne bramki młodego Kyliana Mbappe, czy też mecz Portugalia – Azerbejdżan, w którym można liczyć na wiele bramek drużyny portugalskiej gdyż jest duża różnica klas pomiędzy tymi reprezentacjami. O 20:45 gra jeszcze między innymi Chorwacja na wyjeździe ze Słowenią, a na boisku w Lublinie Estonia podejmie naszych sąsiadów Czechów. W tym tygodniu jest co grać więc warto założyć konto na BETFAN i skorzystać z cashback’u 600 zł.

 

 

Z okazji meczów eliminacyjnych BETFAN przygotował promocje w której oferuje podwojenie wpłaty. Jak skorzystać z promocji? Nic prostszego należy wpłacić minimum 50 zł i dostaniesz tyle samo w bonusie, maksymalnie do 400 zł. Aby móc grać bonusem musisz zagrać raz za depozyt kuponem AKO lub SINGLE po kursie minimalnym 2,50. Żeby wypłacić bonus także należy zagrać jednokrotnie całą kwotą po kursie minimalnym 3,80 kuponem na którym znajdą się co najmniej 3 zdarzenia. Promocja trwa od dnia 22 marca godziny 20:00 do 23 marca godziny 23:59. Pamiętaj że aby wziąć udział w promocji należy mieć włączone zgody marketingowe do 22 marca godziny 18:50. Jeśli nie miałeś włączonych to nie bierzesz udziału w tej promocji ale lepiej sobie włączyć żeby już żadna promocja nie przeszła koło nosa.

 

Odbierz cashback do 600 zł na BETFAN już teraz z kodem TYPERVIP!

Rejestruję się i odbieram cashback