Zakończyła się wielomiesięczna saga transferowa dotycząca przenosin kapitana reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego, do słynnej Barcelony. Transfer stał się faktem i jeden z najlepszych zawodników świata zdążył już zadebiutować w Blaugranie – my, polscy fani, nadal jednak czekamy na pierwszą bramkę Lewego w nowych barwach. W nocy z soboty na niedzielę, kapitan reprezentacji Polski stanie przed szansą na debiutancką bramkę! Lewandowski i spółka zmierzą się z New York Red Bulls. Miejmy nadzieje, że Polak będzie w znakomitej dyspozycji i w pełni zdrowia. Tym bardziej warto przyjrzeć się ofercie najlepszych bukmacherów, a szczególnie promocji, którą przygotował jeden z nich.

Zgarnij 10 pln za gola Lewego

Obecne okienko transferowe zdaję się być bardzo udane dla Barcelony – sprowadzili klasowego napastnika rodem z Polski, genialnego obrońcę, Julesa Kounde, a także solidnego pomocnika w osobie Raphinii. Lewandowski od wielu lat prezentuje bardzo wysoki poziom, a Barcelonie potrzebny jest napastnik z prawdziwego zdarzenia. Najbliższe starcie z niezbyt wymagającym rywalem może być kolejnym, w którym nasz rodak pokaże swoje umiejętności i trafi do bramki rywala. Przy okazji warto pamiętać o kodzie promocyjnym LVBet. Bukmacher jest skłonny zapłacić 10 pln za każde trafienie Lewandowskiego! Jak skorzystać z promocji?

W celu skorzystania z promocji, w dniach 29.07-31.07.2022, do godziny 1:00, należy postawić zakład przedmeczowy na mecz Barcelony z New York Red Bulls (rozgrywany 31.07.2022). Stawka kuponu musi wynosić przynajmniej 20 pln, zagrane z salda głównego. Minimalny kurs zakładu powinien wynieść 1.50. Gdy kupon okaże się wygrany, gracz otrzyma 10 pln bonusu za każdego gola Roberta Lewandowskiego. W celu wypłaty, należy kwotę bonusu obrócić trzykrotnie, na kuponie z minimalnym kursem 1.75 w ciągu 30 dni od otrzymania.