Mundial 2022 już za rogiem, a ostatnim sprawdzianem Polski przed tym wydarzeniem jest starcie towarzyskie z reprezentacją z Ameryki Południowej – Chile. Już w najbliższy wtorek biało-czerwoni zmierzą się z Meksykiem w ramach fazy grupowej Mistrzostw Świata. Bukmacher Betfan proponuje ciekawą promocję – w swojej ofercie ma narzędzie do budowania zakładów, tzw. Betbuilder. Swoimi przemyśleniami dotyczącymi wspomnianych meczów warto dzielić się w sekcji typy na dziś. Jak skorzystać z bonusu?

Zbuduj zakład na mecz Polski z Chile

Wszyscy nie możemy doczekać się już pierwszego gwizdka w Katarze. W środowy wieczór, o 18:00, Polacy podejmą reprezentację z Arturo Vidalem na czele. Emocji na pewno nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na wspomnianej promocji. Bukmacher Betfan oferuje bonus w postaci informacji o ukrytych boostach kursowych. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betfan.

W dniach 16.11.2022, do godziny 18:00, roku należy postawić kupony za minimalną stawkę 10 pln.  Na kuponie powinien znaleźć się zakład złożony za pomocą Betbuildera dotyczący meczu towarzyskiego Polski z Chile. Dotyczy jedynie oferty prematch. Kupon może być zawarty w formule SOLO lub AKO. Minimalny kurs łączny kuponu powinien wynieść 2.50. Jeśli postawisz kupon spełniający powyższe kryteria, w trakcie Mundialu otrzymasz drogą mailową dwie informacje o ukrytych boostach kursowych na faworytów.