W tą sobotę wielki pojedynek w ramach walki wieczoru 61 gali KSW. Mariusz Pudzianowski polska legenda sportów zmierzy się z Łukaszem Jurkowskim. Jako, że Pudzian jest ambasadorem bukmachera BETFAN to ten właśnie bukmacher postanowił przygotować promocję związaną ze swoim człowiekiem. Jeśli nie masz konto u tego bukmachera, warto je założyć już teraz z kodem promocyjnym, Betfan oferuje cashback do 600 zł!

Zbij Fortunę z Betfan

Już w tą sobotę odbędzie się 61 gala KSW. Wydarzenie to odbędzie się na ERGO Arenie w Gdańsku. Zobaczymy tam starcia między innymi Kamieniarza z Niedźwiedziem, Stasiaka z Liezhnievem. Oprócz tego zobaczymy walkę kobiet, w której Owczarz zawalczy z Kucinić, mamy nadzieje, że panie pokażą piękne sportowe widowisko. Na gali zobaczymy dwa pojedynki w wadze super ciężkiej, czyli 120,2 kg. Jedną z tych walk będzie starcie wieczoru, a drugą pojedynek Kity ze Stosiciem.

Na gali będziemy mogli obejrzeć jeszcze walki Romanowskiego z Kinclem, Mysiali z Erslanem czy Szymańskiego z Desmae. W wadze piórkowej zetrą się Parnasse z Pejiciem. Najciekawiej jednak zapowiada się walka Mariusza Pudzianowskiego z Jurasem. Jak wiadomo obaj Panowie współpracują z różnymi legalnymi bukmacherami. Pudzian jest ambasadorem Betfan, a Juras współpracuje z Fortuną. Można powiedzieć, że pojedynek ten będzie derbami bukmacherów, to właśnie z tej okazji Betfan przygotował promocje specjalnie na to zdarzenie.

Promocja polega na dużym zboostowaniu kursu na Mariusza Pudzianowskiego w walce z Jurasem. Analitycy w tej walce upatrują Pudziana jako faworyta, kurs na jego zwycięstwo oscyluje w okolicach 1.50. Na Betfan o godzinie 16:00 pojawi się specjalne zdarzenie dostępne w tym miejscu, które pozwoli pierwszemu 1000 graczy zagrać wygraną Pudzianowskiego po kursie 2.50, za maksymalnie 50 zł. Jeśli ambasador bukmachera Betfan wygra możesz otrzymać aż 375% więcej niż jakbyś zagrał bez boosta!

 

Przyjmij cashback 600 zł z kodem TYPERVIP!

Rejestruję się i odbieram cashback