Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że 1 lutego rusza kolejna edycja Typów Dnia: Konkurs indywidualny oraz konkurs drużynowy.
Zapisując się do konkursu drużynowego automatycznie bierzesz udział również w turnieju indywidualnym. Zasada działania systemu tak jak w Formule 1, czyli uczestnik zbiera punkty dla siebie i dla drużyny.
Biorąc udział w turnieju indywidualnym warto (choć nie jest to konieczne) wziąć udział również w drużynówce. Czemu? To proste: wyniki Twoich typów liczą się automatycznie do dwóch konkursów, dzięki czemu masz szansę zdobyć w trakcie jednego miesiąca większe nagrody za wysokie miejsce w rankingu.

Nagrody – no właśnie, o jakie kwoty będą walczyć uczestnicy IX edycji „TD”?
W konkursie indywidualnym za zajęcie pierwszego miejsca uczestnik otrzyma 300 PLN. Łącznie nagrodzimy 15 najlepszych typerów, którym zostanie rozdana pula nagród 1050 PLN. Dodatkowo dla trzech najlepszych drużyn przeznaczyliśmy pulę 600 PLN. Rozdamy łącznie 1650 PLN w bonusach do LVBET, Totolotka oraz w postaci kodów Paysafecard

Typy dodajemy oczywiście w postach, które noszą nazwę „Typy Dnia – konkursowe”.
Sprawdź przykład:
Typy Dnia [konkursowe] – 28 stycznia (niedziela)
Wejdź w link i zjedź w dół

Aby wziąć udział w konkursie indywidualnym nie są potrzebne zapisy. Zmagania możesz rozpocząć w dowolnym momencie. Z kolei do udziału w drużynówce konieczne jest zapisanie swojego Teamu

Aby zapisać swoją drużynę…

Ostateczny termin na zapisy to 31 stycznia 2018 do godz 23:59.