AKTUALIZACJA!

W związku z problemami występującymi z logowaniem na naszej stronie internetowej, jesteśmy zmuszeni do przełożenia rozpoczęcia Pucharu Typera 1vs1. Pierwsza runda Pucharu rozpocznie się w środę 06.10 o godzinie 20:00.
Tym samym wydłużamy czas zapisów, które potrwają do tego właśnie dnia, do godziny 18:00. Zapisu można dokonać wpłacając kwotę minimum 10 PLN na zbiórkę, a następnie napisanie wiadomości prywatnej na naszego fanpaga na Facebooku z informacją, że się zapisaliście.

JAKIE SĄ ZASADY TURNIEJU?

Puchar Typera odbywa na zasadzie rywalizacji par, w której jeden z uczestników przechodzi dalej. Każda runda trwa 3 lub 4 dni (terminarz poniżej). Przez ten czas gracz ma za zadanie podać 3 typy i osiągnąć lepszą skuteczność od swojego bezpośredniego rywala w parze. Lepszy przechodzi do kolejnego etapu, a przegrany wciąż ma szansę grać dalej, jeśli dopisze mu szczęście i zostanie „lucky loserem”.

KIEDY START TURNIEJU?

Zapisy zakończą się 7 października (środa) o godzinie 18:00. Pierwsza runda (kwalifikacje) Pucharu Typera rozpocznie się 7 października o godzinie 20:00 – wtedy zostanie opublikowany nowy wpis na stronie głównej naszej www (oraz w menu Puchar 1vs1), w którym przedstawimy wylosowane pary. W tym wpisie uczestnicy będą publikować swoje typy w komentarzach. Każda kolejna runda pucharu będzie mieć swój oddzielny wpis na naszej stronie.

NAGRODY

1 miejsce: ekskluzywna statuetka z nazwiskiem + bluza Zawód Typer + bonus 200 PLN
2 miejsce: bonus 150 PLN
3 miejsce: bonus 100 PLN
4 miejsce: bonus 50 PLN

Dodatkowo wszyscy ćwierćfinaliści otrzymają nagrody rzeczowe (gadżety) od Zawód: Typer.

SKŁADKA

Puchar Typera to projekt, który powstał z wewnętrznej potrzeby niesienia wsparcia i pomocy potrzebującym przy jednoczesnej dawce rozrywki. Pierwszą edycję turnieju zorganizowaliśmy na przełomie czerwca i lipca 2019 roku i zebraliśmy w niej wspólnie ponad tysiąc złotych. Kolejne edycje przyniosły jeszcze lepsze wyniki! Wśród naszych beneficjentów znaleźli się m.in. chłopcy z Domu Dziecka w Kłobucku, Fundacja Mateusza Prusa, chłopcy z programu Akademia Przyszłości, Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Chełmku, a ostatnio Dom Matki i Dziecka w Bielsku-Białej. Wiemy, że w naszej społeczności tkwi ogromny potencjał, który możemy wykorzystać do wsparcia tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Nie zatrzymujemy się i chcemy realizować kolejne cele! Składka dodatkowo pozwala nam, organizatorom, na zminimalizowanie „pustych zapisów”. Cel obecnej edycji zostanie ogłoszony w przeciągu kilku najbliższych dni.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Aby dokonać zapisu do Pucharu Typera, dokonaj wpłaty 10 PLN (lub więcej), która w całości trafi na cel dobroczynny. Link do zbiórki – w polu „Wpłacający” podpisz się imieniem i nazwiskiem, którym posługujesz się na Facebooku lub naszej stronie www.

2. Teraz zjedź w dół i w miejscu nad komentarzami kliknij ikonkę Facebooka, co spowoduje automatyczne połączenie konta FB z naszą stroną. W komentarzu napisz: Zapisuję się. Wpłacone.

TERMINARZ

 • I runda: 7 października 20:00 – 11 października 23:59 (środa – niedziela)

REGULAMIN

 1. Uczestnicy mają określoną wyznaczoną datę w każdej rundzie na podanie dokładnie 3 typów – w specjalnie do tego stworzonych wpisach Puchar 1vs1, w komentarzu. Podanie tylko 1-2 typów, nawet jeśli oba będą trafione = dyskwalifikacja.
 2. Podajemy 3 typy na 3 różne wydarzenia – czyli max po jednym typie na zdarzenie. Można je podać w oddzielnych komentarzach lub wszystkie w jednym.
 3. Kurs minimalny zakładu to 1,50 (bez zaokrąglania). Brak maksymalnego kursu. Podajemy je wyłącznie z ofert legalnych bukmacherów w Polsce.
 4. Nie dodajemy kursów z wszelkich podwyższonych kursów w ramach promocji, Superofert, Matchday Boostów oraz BetArchitekta i BetBuildera.
 5. Typy dodajemy do 30 minut przed meczem. Dodane po czasie będą traktowane jako zwrot.
 6. Jeśli typ zostanie rozliczony jako zwrot, gracz musi podać zastępczy typ. Jeżeli go nie poda, będzie traktowany jako przegrana (wyjątkiem jest przełożenie/przerwanie meczu [nie krecz]). W przypadku zakładów ze zwrotem niemożliwe jest podanie zastępczego typu zanim zakończy się bieżące spotkanie!
 7. Krecze rozliczane są wg tabelki kreczów
 8. O przejściu do kolejnej rundy decydują: 1. Skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs, 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ). Wyjątek w sytuacji, gdy obaj uzyskają 0% skuteczności – wtedy decyduje najwyższy nietrafiony kurs.
 9. W konkursie obowiązuje zasada Lucky Loser – każda zdyskwalifikowana para (np obaj gracze nie podadzą typów) promuje najlepszego przegranego wśród pozostałych par.
 10. Niedozwolone jest kopiowanie typów przeciwnika (traktujemy jako brak typu)
 11. Organizator zastrzega możliwość zmiany regulaminu w trakcie turnieju, informując o tym uczestników w nowym wpisie. W kwestiach spornych ostateczną decyzję ma Organizator. W razie konieczności, skontaktuj się z nami na Messengerze