Czym są Typy Dnia?

Turniej “Typy Dnia” od maja 2017 roku zbiera ciągle rosnącą liczbę Typerów z całej Polski. Wysokie nagrody z pewnością motywują do podawania jak najlepszych, najbardziej przemyślanych typów każdego dnia, dzięki czemu zyskują na tym również obserwatorzy, szukający darmowych typów. Wszystkie typy podawane są z analizami opisowymi. Minimalne kursy to 1,50. Codziennie każdy uczestnik może zaproponować maksymalnie dwa zakłady.

Konkurs indywidualny

Aby wziąć udział w konkursie indywidualnym, wystarczy dodać pierwszy typ, w ten sposób automatycznie zapisujesz się do rywalizacji. Przed przystąpieniem do turnieju, zapoznaj się z pełnym regulaminem.

Konkurs drużynowy

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział również w „drużynówce”, oprócz świetnej zabawy w rywalizacji razem z kumplem przeciwko innym ekipom, macie również szansę na wyższe nagrody. Nasz system działa na zasadzie wyścigów Formuły 1 – uczestnik zbiera punkty na swoje konto, a także dla swojej drużyny. Aby drużyna liczyła się w klasyfikacji końcowej, obaj jej członkowie muszą podać minimum 15 typów na osobę! (jeśli jeden z nich będzie miał 14 lub mniej, automatycznie drużyna nie jest klasyfikowana na koniec miesiąca).

UWAGA: W październikowej edycji obowiązywał będzie warunek podania co najmniej 15 typów od użytkownika (w konkursie indywidualnym jak i drużynowym).

Jak dokonać zapisu do drużynówki

  1. Zapytaj kumpla o ostateczną decyzję czy jest pewny udziału w rywalizacji.
  2. Zjeżdżając w dół połącz się ze swoim kontem Facebook (poniżej znajdziesz niebieską ikonkę z literką „F”)
  3. W komentarzu napisz:
    -Nazwę drużyny (np. Team Pewniaków)
    -Imię i nazwisko kumpla, którego zapisujesz do teamu.
  4. Podaj koledze link do tego posta i poproś, aby również połączył swoje konto FB i w odpowiedzi na komentarz potwierdził Wasz zapis.
  5. Ostateczny termin na zapisy: 3 listopada (środa) 2021 do godz 23:59.

 

Przed rozpoczęciem rywalizacji zapoznaj się z  pełnym REGULAMINEM KONKURSU oraz zasadami punktacji