Półfinałowe starcia Euro 2020 już za rogiem, dlatego z interesującą ofertą zakładów specjalnych wychodzi nam naprzeciw bukmacher forBET, który zajmuje wysoką pozycję w naszym rankingu bukmacherów. Obejmują one obydwa starcia, zarówno na mecz Włochy – Hiszpania, jak i Anglia – Dania. Jeśli chodzi o ich kursy, to są one mocno zróżnicowane – od wydarzeń z kursem 1.39, po takie z 27.0. Oferta jest dość różnorodna, zatem z pewnością warto z niej skorzystać. 

Pojedynki między Włochami i Hiszpanią, a także Danią i Anglią zapowiadają się na prawdziwe piłkarskie święta. Wszystkie 4 zespoły udowodniły, że są silnymi drużynami, którym zależy na sukcesie. Ponadto 3 zawodnicy, którzy wystąpią w półfinałach, wciąż mają realne szanse na dogonienie w klasyfikacji Króla Strzelców Cristiano Ronaldo. Portugalczyk przewodzi temu zestawieniu z 5 bramkami i 1 asystą, mimo że jego reprezentacja pożegnała się z Euro już na etapie ⅛ finału. Sterling, Kane i Dolberg mają po 3 trafienia, zatem aby dogonić Ronaldo będą musieli dać z siebie w zbliżających się meczach 110%. 

Z tego względu interesująco wygląda zakład na to, że Ciro Immobile i Harry Kane strzelą w półfinałach przynajmniej po jednej bramce, z kursem 7.50 na forBet. Grając zakłady z oferty promocyjnej, nie zapomnijcie skorzystać z kodu promocyjnego forBet, który niesie ze sobą wiele korzyści. Anglik odblokował się w spotkaniu 1/8 z Niemcami, natomiast w pojedynku z Ukrainą dołożył kolejne 2 trafienia. Dyspozycja kapitana Lwów Albionu będzie kluczowa w kontekście możliwego awansu Anglii do finału. Podobnie sprawa wygląda w przypadku Immobile. Napastnik Lazio Rzym w trakcie turnieju zdobył już 2 bramki, jednak na pewno kibice oczekiwali od niego o wiele więcej, biorąc pod uwagę jak wiele bramek na Euro 2020 zdobywają Włosi. Swój dorobek strzelecki będzie on mógł poprawić w spotkaniu z Hiszpanami, których defensywa jest w ostatnim czasie mocno niepewna. Nie jesteś pewien co do bukmachera? Zawsze możesz sprawdzić opinie o forBET.

Z kodem promocyjnym TYPERVIP możecie otrzymać do 2000 PLN bonusu od depozytu!

Odbieram 2000 PLN z kodem TYPERVIP