Igrzyska olimpijskie w Tokio zostały przełożone na 2021 rok. Wszystko jest spowodowane pandemią koronawirusa. Im bliżej tej wielkiej imprezy, tym więcej pojawi się propozycji bukmacherskich. Gdzie obstawiać igrzyska w Tokio? Gdzie można znaleźć zakłady na letnie igrzyska 2021? U kogo obstawiać igrzyska?
Początkowo igrzyska olimpijskie w Tokio miały się odbyć w 2020 roku, tak jak wskazuje na to tradycja. Ta wielka impreza zwykle jest organizowana co cztery lata. Tym razem musiało być jednak nieco inaczej, chociaż osoby odpowiedzialny za podejmowanie decyzji robiły, co tylko mogły do samego końca. Sytuacja na świecie spowodowała, że igrzyska olimpijskie zostały przełożone na 2021 rok. W końcu postanowiono, że zaczną się 23 lipca i potrwają do 8 sierpnia.
Zorganizowanie tak wielkiej imprezy będzie niezwykle trudne. Wystarczy wspomnieć, że nawet nastroje w Japonii nie są zbyt obiecujące. Wiele firm biznesowych opowiada się za przełożeniem igrzysk olimpijskich, a i kibice nie są przekonani co do powodzenia tej imprezy. Organizatorzy zapewniają, że wszystko zostanie przeprowadzenie z zachowaniem norm sanitarnych, a każdy zawodnik będzie jak najbardziej chroniony.
Im bliżej igrzysk olimpijskich, tym będzie większe zainteresowanie kibiców. Z kolei zainteresowanie będzie przekładało się na chęć zawarcia zakładów bukmacherskich. U kogo obstawiać igrzyska?

Igrzyska 2021 – bukmacher

Igrzyska 2021 Tokio bukmacher
Zakłady na letnie igrzyska 2021 będą oferować właściwie wszyscy przedstawiciele sceny bukmacherskiej. To w końcu jedna z największych imprez na świecie, która generuje gigantyczne zainteresowanie. W zależności od danego podmiotu do wyboru będzie mnóstwo zakładów. Bukmacherzy przygotują naprawdę rozległą ofertę na zbliżające się święto sportu.
O jakich zakładach mowa? Jeśli sprawdziliście już, u kogo obstawiać igrzyska, możecie wejść do gry. W ofercie znajdą się nie tylko podstawowe spotkania czy to sportów drużynowych, czy też indywidualnych, ale również klasyfikacja medalowa. Można będzie również wytypować, ile krążków ze stolicy Japonii przywiezie reprezentacja Polski. Zazwyczaj media wskazują nasze szanse medalowe i na tej podstawie można przemyśleć zawierane zakłady. Z całą pewnością obszernych analiz nie zabraknie, zwłaszcza że dla niektórych naszych reprezentantów to mogą być ostatnie igrzyska w karierze. Jaki wpływ na ich formę będzie miał inny termin zawodów?

Zakłady na letnie igrzyska 2021

Na trzech ostatnich igrzyskach olimpijskich, w 2008 roku w Pekinie, w 2012 w Londynie oraz w 2016 roku w Rio de Janeiro, reprezentanci Polski kończyli zmagania z 11. medalami. Czy uda im się poprawić ten wynik w Tokio? Jeśli spojrzymy na tendencje zdobywania złotych krążków, to jest ona malejąca. Na wcześniej wspomnianych igrzyskach zdobywaliśmy cztery, trzy oraz dwa najcenniejsze trofea. Najwięcej udało się ich wywalczyć w 1964 roku w… Tokio oraz w 1996 w Atlancie – po siedem. Zakłady bukmacherskie na igrzyska olimpijskie 2021 na pewno cieszyć się będą wielkim zainteresowaniem.
Na pewno otrzymamy również zakłady na medale poszczególnych reprezentantów Polski. Dostępne powinni też być przedstawiciele sportów drużynowych. Wielki apetyt na olimpijskie złoto mają siatkarze, czyli dwukrotnie z rzędu mistrzowie świata. Polacy tylko raz stali na podium. W 1976 w Montrealu wywalczyli złoty medal. Czy uda im się przerwać złą serię? Potencjał kadry Vitala Heynena jest ogromny i na pewno miliony Polaków będą wspierać biało-czerwonych w drodze po końcowy sukces.

Zakłady bukmacherskie na igrzyska olimpijskie 2021

 igrzyska olimpijskie 2021 zakłady bukmacherskie
Niektórzy przedstawiciele sceny bukmacherskiej potrafili przygotować dość ważny zakład. Chodzi oczywiście o to, czy… igrzyska olimpijskie się odbędą. Wraz z kolejnymi prognozami epidemicznymi czy też rządowymi możemy spodziewać się wznowienia takich propozycji. Nie wszyscy są bowiem przekonani, czy ta impreza powinna się odbyć. Plany są różne.
Tylko w lutym odwołano turnieje kwalifikacyjne piłkarzy ręcznych oraz pięściarzy. Ze swojej funkcji zrezygnował za to szef Komitetu Organizacyjnego Yoshiro Mori. Do tego ponad połowa japońskich firm chce odwołania lub przełożenia igrzysk olimpijskich w Tokio. Tak wynika z badań przeprowadzonych przez Tokyo Shoko Research. Niechęć do zorganizowania igrzysk w porównaniu z poprzednimi pomiarami się nawet powiększyła.
Możemy być więc pewni, że zakłady na letnie igrzyska 2021, a konkretnie, czy impreza się odbędzie, jeszcze pojawi się u wybranych bukmacherów. U kogo obstawiać? Należy śledzić oferty poszczególnych podmiotów.

Historia igrzysk olimpijskich

Pierwsze letnie igrzyska odbyły się w 1896 roku w Atenach. Zobaczyliśmy wtedy 14 ekip, na które składało się 241 zawodników. Wtedy mieliśmy 43 konkurencje. Warto więc zwrócić uwagę na to, jaką drogę wykonał sport przez te lata. Na poprzednich igrzyskach olimpijskich znalazło się aż 207 ekip, ponad 11000 sportowców, którzy rywalizowali w 306 konkurencjach! To były rekordowe igrzyska w każdej z wymienionych kategorii.
Na pierwszego zawodnika występującego pod flagą Polski musieliśmy czekać do 1924 roku i IO w Paryżu. Biało-czerwoni od razu zaznaczyli swoją obecność pierwszymi medalami. Jako pierwsi wywalczyli je kolarze torowi w wyścigu na dystansie czterech kilometrów. Po srebro sięgnęli Józef Lange, Jan Łazarski, Tomasz Stankiewicz oraz Franciszek Szymczek. Na tych samych igrzyskach brązowy medal w jeździectwie (konkurs skoków) zdobył Adam Królikiewicz.
Na letnich igrzyskach olimpijskich 2021 zobaczymy zmagania m.in. w baseballu oraz softballu, które po IO w Pekinie zostały usunięte z programu. Dodano również zmagania w takich dyscyplinach jak karate, skateboarding, surfing, wspinaczka sportowa oraz koszykówka uliczna (trzy na trzy).
Podczas igrzysk olimpijskich w Tokio zobaczymy zmagania w 339 konkurencjach. Ceremonia otwarcia odbędzie się 23 lipca, jednak już dzień oraz dwa dni wcześniej zobaczymy pierwsze spotkania w turniejach piłki nożnej oraz softballu.

Zakłady na IO w Tokio będziemy mogli obstawiać u każdego bukmachera.
Pierwsze letnie igrzyska odbyły się w 1896 roku w Atenach.