Jak Odebrać?

 1. Zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ.
 2. Postaw kupon AKO z min. jednym zdarzeniem z meczów polskich drużyn w europejskich pucharach za przynajmniej 30 PLN bądź 150 PLN. Kurs ogólny musi wynieść min. 1.85.
 3. Za poprawne wytypowanie kuponu otrzymasz dodatkowe środki. Zależnie od postawionej stawki, odbierz nawet ekstra 50 PLN!

Regulamin

 • Akcja polega na zawarciu zakładu AKO z konta depozytowego za minimalną stawkę wynoszącą 30 PLN lub 150 PLN, na którym znajdzie się co najmniej jeden zakład, na mecz Eliminacji Ligi Europy dotyczący polskiej drużyny, tj. Lech Poznań lub Piast Gliwice lub Cracovia, z minimalnym kursem ogólnym kuponu, liczonym na moment rozstrzygnięcia, wynoszącym 1.85.
 • Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.
 • Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 29.08.2020 r. do godz. 23:59.
 • W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 50 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 150 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • Aby wziąć udział w akcji należy potwierdzić chęć udziału w Akcji poprzez kliknięcie w button „weź udział” na stronie internetowej Organizatora www.sts.pl/bonusy, m.sts.pl lub w aplikacji mobilnej STS, w sekcji Bonusy i akcje.
 • W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady Betgames, zakłady wirtualne, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia.
 • Po spełnieniu warunków promocji Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN lub 50 PLN. Za wygrany kupon zawarty za stawkę w granicach 30-149,99 PLN Uczestnik otrzyma Bonus w wysokości 10 PLN, za stawkę 150 PLN i wyżej – 50 PLN. Klient może zawrzeć dowolną liczbę kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.
 • Akcja trwa od dnia 24.08.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 27.08.2020 r. do godz. 23:59.

Nie masz konta na STS? Odbierz bonusy już teraz!

Odbieram bonusy na start już teraz