Podczas gdy większość bukmacherów stawia na sporty wirtualne, Fuksiarz postanowił na zwrócenie się w kierunku Premier League. Nie ma co się dziwić. Liga angielska jako jedyna raczy nas jeszcze przed nowym rokiem wieloma pojedynkami, podczas gdy pozostałe europejskie rozgrywki zostaną wznowione dopiero po nowym roku.

Premier League nadrabia zaległości

Ilość meczów Premier League, które są rozgrywane teraz niemal codziennie, ma związek z częstym ich przekładaniem przez liczbę zakażeń na koronawirusa wśród zawodników. Wiele spotkań przekłada się co kilka dni, a to powoduje spore zamieszanie i harmider w układzie tabeli. Przykładowo Newcastle United ma rozegranych 19 meczów, podczas gdy Burnley jedynie 15. Na tym etapie rozgrywek cztery spotkania zaległości to już sporo.

Sprawdź nasz ranking najlepszych bukmacherów!

Z wtorkowych meczów przełożone zostały już dwa. To pojedynki Arsenalu z Wolverhamptonem i Leeds z Aston Villą. Na chaos związany z przekładaniem meczów narzekają trenerzy wielu zespołów. Jest też grupa szkoleniowców, która oburzona podaje, że władze Premier League „zmusiły ich” do rozegrania spotkań. Wśród nich znajduje się Thomas Tuchel. The Blues, mimo problemów kadrowych, pokonali w minioną niedzielę Astonę Villę 3:1. Szkoleniowiec ekipy z niebieskiej części Londynu nie mógł skorzystać wówczas z Bena Chilwella, Kaia Havertza oraz Timo Wernera – wszyscy trzej w ostatnim czasie uzyskali pozytywny wynik testu na Covid-19 i obecnie przebywają na kwarantannie.

zasady-promocji-fuksiarz

Aby wziąć udział w promocji Fuksiarz, należy postawić kupon z minimum trzema zdarzeniami, o kursach nie mniejszych niż 1.20. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty na Premier League. Promocja dotyczy 20 i 21 kolejki. Bukmacher zwróci 20% stawki za nietrafiony kupon do 100 zł. W czasie trwania promocji możemy z niej skorzystać 10 razy. Nie zapomnijcie przy tym skorzystać z kodu promocyjnego Fuksiarz.

warunki-promocji-fuksiarz

[blok_bonus]