Już w najbliższą niedzielę odbędzie się mecz reprezentacji Polski w ramach Ligi Narodów. Na stadionie w Gdańsku nasza reprezentacja podejmie aktualnego lidera grupy – reprezentacje Włoch. Obie drużyny pokazały się z bardzo dobrej strony w ostatnich meczach towarzyskich. Biało – Czerwoni pokonali Finlandię 5-1, Włosi zaś rozgromili Mołdawię 6-0. Polacy nie są w tym meczu faworytami, ale na pewno nie są bez szans. Dlatego też forBET wychodzi naprzeciw i umożliwia zagranie zwycięstwa Polski bez ryzyka! Jedyne co należy zrobić, aby postawić kupon, to zagrać kupon singiel za 49 lub 99 PLN, na którym znajdzie się typ na zwycięstwo reprezentantów Polski w meczu przeciwko Włochom.

Jak Odebrać?

 1. Zagraj kupon SINGIEL, na którym znajduje się przedmeczowy typ na zwycięstwo Polski w meczu z Włochami.
 2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 49 lub 99 PLN
 3. Jeżeli Polska nie wygra otrzymasz zwrot stawki w postaci bonusu!

Regulamin

 • Promocja obowiązuje od godz. 10:00 dn. 09.10.2020 do godz. 20:45 dn. 11.10.2020.
 • Stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić dokładnie 49 lub 99 PLN.
 • Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon singiel, na którym znajduje się przedmeczowy typ w zakładzie trzydrogowym (1X2) na zwycięstwo Polski w meczu z Włochami.
 • Zwrot stawki w postaci bonusu zostanie przyznany tylko w przypadku gdy kupon będzie przegrany.
 • Do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy zagrany kupon na każdy z meczów spełniający warunki promocji.
 • Bonusem należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 2 zdarzenia. Bonus oczekuje w kolejce przez 14 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.
 • Obrót bonusem zostaje zaliczony w momencie rozliczenia kuponu. Moment zagrania NIE oznacza zaliczenia obrotu bonusem. Wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE.
 • Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty WIRTUALNE l i II oraz Gry Karciane.
 • Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy we wtorek 12.10.2020 do godz. 16:00

Nie masz konta na forBET? Odbierz już teraz swoje bonusy powitalne!

Odbieram bonusy