Przed nami już 3 runda eliminacji do słynnej Ligi Mistrzów. Z gry odpadli najsłabsi, zaś w grze pozostały najmocniejsze ekipy. W tej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów niestety nie zobaczymy już żadnego polskiego zespołu. Lech Poznań i Raków Częstochowa walczą o fazę grupową Ligi Konferencji. My bierzemy na tapet starcia drużyn walczących o Champions League. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję na puchary europejskie, w ramach której możemy zgarnąć freebet o wartości 45 pln. Jak z niej skorzystać?

Zobacz również: Legalni bukmacherzy

Zagraj za 99 pln – zgarnij 45 pln freebetu

Sierpień to kolejny miesiąc, kiedy piłką będziemy mogli cieszyć się w środku tygodnia, a także w weekendy. W najbliższy piątek do gry wraca bowiem angielska ekstraklasa. Ale przejdźmy do meritum, czyli eliminacji do LM. Ciekawie zapowiada się wyjazdowy mecz węgierskiego Ferencvarosu z pogromcą Kolejorza, Qarabagiem. Innym wartym uwagi spotkaniem jest starcie Dynama Kijów ze Sturm Graz. Bukmacher forBET proponuje freebet o wartości 45 pln, który możemy wykorzystać na eliminacje do Ligi Europy i Ligi Konferencji. Jak go uzyskać?

Zobacz również: Kod promocyjny forBET

W dniach 02.08-03.08.2022, do godziny 20:45, należy zagrać kupon za dokładną stawkę 99 pln. Co najmniej 1 zdarzenie powinno dotyczyć rozgrywek eliminacji Ligi Mistrzów. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść przynajmniej 1.20. Kurs łączny powinien wynosić przynajmniej 2.50 Zdarzenia muszą być z oferty przedmeczowej. Gracz może otrzymać freebet 45 pln za spełnienie warunków promocji. Może być to kupon Solo lub AKO. Bonusem należy obrócić 1-krotnie po kursie łącznym min. 2.00, z minimalnym kursem łącznym 1.20, 3 zdarzeniami, w ciągu 96h od otrzymania.